DRAMAT w Sławkowie. Kierowca zasłabł za kierownicą tira. Nie udało się go uratować

i

Autor: BE /archiwum

Łódzkie: STARANOWAŁ rowerzystę i odjechał. Policja poszukuje kierowcy, który ZABIŁ na ulicy mężczyznę

2020-11-24 16:20

Śmiertelny wypadek miał miejsce 23.11.2020 r. w miejscowości Klemensów Grzybowski w gminie Żychlin (woj. łódzkie). Potrącony przez samochód został rowerzysta. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, szuka go policja.

Śmiertelny wypadek w miejscowości Klemensów Grzybowski miał miejsce 23.11 po godz. 20:00. Jak podaje policja, kierujący samochodem na chwilę obecną nieznanej marki, potrącił rowerzystę, a następnie sam odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy.

ZOBACZ: ŁÓDŹ: Ojciec odwracał uwagę, a KILKULETNIA córka WYNOSIŁA INSTRUMENTY! SZOKUJĄCA kradzież w sklepie muzycznym [ZDJĘCIA]

56-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, pomimo podjętej reanimacji, zmarł. Mężczyzna był ubrany w kamizelkę odblaskową. Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać, jak doszło do tego zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi do 12 lat więzienia.

Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia lub osoby, które były świadkami proszone są o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kutnie tel. 47 842-21-00.

Wypadek awionetki koło Kozienic
Nasi Partnerzy polecają