Zabita kobieta leżała na łóżku, mężczyzna spał w pokoju obok. Przerażająca zbrodnia w Poddębicach

i

Autor: Shutterstock; Policja Mieszkaniec gminy Zadzim w województwie łódzkim zabił swoją matkę i jak gdyby nigdy nic położył się spać

Rodzinny dramat

Zabita kobieta leżała na łóżku, jej syn spał w pokoju obok. Przerażająca zbrodnia w gminie Zadzim

2023-01-26 9:30

Mieszkaniec gminy Zadzim w województwie łódzkim zabił swoją matkę i jak gdyby nigdy nic położył się spać. Gdy po informacji od zaniepokojonych sąsiadów na miejsce zbrodni dotarli policjanci, martwa kobieta leżała na wersalce, natomiast jej syn spał w pomieszczeniu obok. Po obudzeniu mężczyzna przyznał się w rozmowie z mundurowymi do zabicia swojej matki.

53-latek zabił swoją matkę. Przerażająca zbrodnia w gminie Zadzim

Mieszkanka gminy Zadzim zginęła z rąk własnego syna, co ujawnili policjanci z Poddębic w województwie łódzkim. W niedzielę, 22 stycznia, po godz. 18, do tamtejszej komendy zadzwonili sąsiedzi ofiary, którzy byli zaniepokojeni, że od dłuższego czasu nie mogą dostać się do domu 78-latki. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, kobieta leżała martwa na wersalce, a jej syn spał w pomieszczeniu obok. - Kontakt z 53-latkiem był utrudniony. Znajdował się pod wpływem alkoholu. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do zabójstwa 78-latki - mówi młodsza aspirant Sylwia Kaźmierczak z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach. Mężczyzna usłyszał zarzuty i zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Poddębicach został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Policjanci wyjaśniają pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Ojciec zabitego żołnierza chce najwyższej kary dla Huberta S., który po pijanemu zabił mu syna