Potężne zderzenie dwóch osobówek

Kierowca volkswagena nie żyje, 4-letnie dziecko zabrał śmigłowiec! Makabryczny wypadek w Łódzkiem

2024-03-25 21:12

W Zborowie pod Łaskiem doszło w poniedziałek, 25 marca, do śmiertelnego wypadku, którego ofiarą jest 71-latek. Według wstępnych ustaleń policji jadący volkswagenem mężczyzna doprowadził do zderzenia z audi, którym podróżowały trzy osoby. 4-letnie dziecko zabrał do szpitala w Łodzi śmigłowiec LPR, a do placówki w Bełchatowie trafiła karetką 52-latka.

Zborów. Śmiertelny wypadek 71-latka

71-latek nie żyje, dwie osoby, w tym 4-letnie dziecko, zostały ranne - to bilans wypadku, do którego doszło w Zborowie pod Łaskiem w poniedziałek, 25 marca. Ok. godz. 9 na drodze powiatowej zderzyły się volkswagen i audi. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, do zdarzenia doprowadził prowadzący pierwszy z pojazdów mężczyzna, który wykonywał manewr skrętu w lewo, w czasie gdy z przeciwnego kierunku nadjeżdżała 31-latka z dwoma pasażerami.

Dalsza część tekstu poniżej.

Wtargnął do kosmetyczki i zasnął. Kuriozalne włamanie w Piasecznie

4-letnie dziecko zabrał śmigłowiec, 52-latkę - karetka

71-latek zginął na miejscu, natomiast ranne zostało podróżujące audi 4-letnie dziecko, które z miejsca zdarzenia zabrał do szpitala w Łodzi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obrażenia ciała odniosła również trzecia osoba jadąca audi, czyli 52-letnia kobieta, którą do placówki medycznej w Bełchatowie przetransportowała karetka pogotowia. Prowadzącej osobówkę 31-latce nic się nie stało - była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury.

Potworny wypadek pod Sieradzem. Sześć osób rannych, wśród nich dzieci