1 procent podatku. Komu przekazać?

i

Autor: fot. jarmoluk, pixabay.com / CC0 Public Domain 1 procent podatku. Komu przekazać?

1 procent podatku. Komu przekazać w Łodzi i województwie łódzkim? [LISTA ORGANIZACJI]

2016-03-09 15:45

Do 2 maja mamy czas na rozliczenie PIT za 2015 rok. 1 procent podatku możemy przekazać na organizacje pożytku publicznego. Zobaczcie komu w województwie łódzkim można przekazać środki.

Według ostatnich danych urzędu marszałkowskiego woj. łódzkiego na konta organizacji pożytku publicznego z naszego regionu przekazaliśmy łącznie 10 mln zł. Okazuje się, że wynik ten może być jeszcze większy. Urzędnicy szacują, że gdyby wszyscy podatnicy w województwie łódzkim przekazywali 1 procent na lokalne organizacje, to uzbierałaby się łącznie suma ok. 35 mln zł.

Lista organizacji zbierających 1 procent podatku w woj. łódzkim

W tym roku na rozliczenie PIT za 2015 mamy czas do 2 maja (wynika to z faktu, że 30 kwietnia wypada w sobotę). Jeśli chcemy przekazać 1 procent naszego podatku lokalnej organizacji wystarczy w odpowiednim polu rozliczenia PIT wpisać nazwę tej organizacji oraz jej numer KRS.

Poniżej dostępna jest lista organizacji pożytku publicznego z województwa łódzkiego uprawnionych do otrzymania 1 procentu podatku dochodowego od osób fizycznych za 2015 rok:

1 procent podatku w woj. łódzkim - lista organizacji

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany