Na pogrzeb 20-letniej Marty z Pabianic przyszła rodzina i przyjaciele. Wzruszające słowa księdza [RELACJA NA ŻYWO]

i

Autor: Dariusz Kucharski

Na pogrzeb 20-letniej Marty z Pabianic przyszła rodzina i przyjaciele. Wzruszające słowa księdza [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Miała przed sobą całe życie, ale zginęła w wieku 20 lat, prawdopodobnie z rąk niegdyś bliskiej jej osoby. O zabójstwo Marty K. z Pabianic podejrzewany jest jej były partner. 20-latka zginęła od ciosów nożem w mieszkaniu na osiedlu "Piaski". Zostawiła zrozpaczoną rodzinę i 8-miesięczną córeczkę. Dziś (17.12.2020 r.) w samo południe pogrzeb Marty K. Młodą kobietę żegnają całe Pabianice. Na miejscu jest nasz korespondent.

Marta K. została zabita 7 grudnia 2020 r. w mieszkaniu przy ul. Niecałej w Pabianicach. Jej martwe ciało znalazła jej 7-letnia siostra, która była u niej w odwiedzinach. O zabójstwo 20-latki podejrzewany jest jej były partner Adrian R., domniemany ociec 8-miesięcznej Agnieszki. Jak się okazało, przed sądem toczyła się sprawa o ustalenie ojcostwa dziewczynki.

ZOBACZ: 20-letnia Marta K. z Pabianic zginęła od ciosu NOŻEM. Jakie fakty wyszły na światło dzienne? [REKONSTRUKCJA WYDARZEŃ]

Zabójstwo 20-letniej Marty wstrząsnęło całymi Pabianicami. Rodzina kobiety znalazła się w trudnej sytuacji, również materialnej.

CZYTAJ: Zbiórka dla rodziny zamordowanej Marty. Jest w dramatycznej sytuacji

Dziś (17.12.2020 r.) w samo południe odbędzie się pogrzeb Marty. Młodą kobietę żegnają całe Pabianice. Na miejscu jest nasz korespondent. W tym materiale możecie śledzić relację na żywo z ostatniego pożegnania kobiety.

Pogrzeb 20-letniej Marty z Pabianic [RELACJA MINUTA PO MINUCIE]:

13:05 Ostatnie pożegnanie Marty dobiega końca

12:55 Urna spoczęła w grobie

Na pogrzeb 20-letniej Marty z Pabianic przyszła rodzina i przyjaciele. Wzruszające słowa księdza

i

Autor: Dariusz Kucharski

12:45 Kondukt żałobny zmierza w stronę grobu

Marta wyruszyła w ostatnią drogę. Kondukt idzie w stronę grobu.

Na pogrzeb 20-letniej Marty z Pabianic przyszła rodzina i przyjaciele

i

Autor: Dariusz Kucharski

12:30 Msza święta za duszę zmarłej dobiega końca

Za chwilę urna z prochami Marty zostanie wyprowadzona z domu pogrzebowego.

12:10 Wzruszające słowa księdza

- Dziś prosimy, aby to życie Marty, które skończyło się zbyt szybko, miało kontynuację w lepszym świecie - mówi kapłan. - Życie jest jak księga. Nikt jednak nie ma prawa jej zamknąć. Chcę Was prosić, żebyście Wy dopisali dalsza część tej księgi życia Marty Waszym życiem. To będzie zakończenie, które niesie nadzieję - kontynuuje.

12:03 Rozpoczęcie ceremonii

"Nikt z nas nie jest przygotowany na śmierć. Tym bardziej tak młodej osoby. Dziś spotkaliśmy się by pożegnać naszą siostrę Martę" - tymi słowami rozpoczął ksiądz uroczystości pogrzebowe.

Na miejscu jest kilkadziesiąt osób.

20-letnia Marta z Pabianic zginęła od ciosów nożem. Zostawiła maleńką córeczkę. Dziś żegna ją całe miasto [RELACJA Z POGRZEBU]

i

Autor: Dariusz Kucharski

11:50 Pogrzeb Marty K. rozpocznie się o godz. 12:00

Punktualnie o 12 w Domu pogrzebowym na cmentarzu komunalnym w Pabianicach rozpocznie się pogrzeb zamordowanej Marty K. W środku jest już wystawiona urna z jej prochami. W pierwszym rzędzie siedzi najbliższa rodzina. Na cmentarz przychodzi wiele młodych osób z wieńcami. To znajomi i przyjaciele zabitej.

Na cmentarz przychodzi wiele młodych osób z wieńcami. To znajomi i przyjaciele zabitej

i

Autor: Dariusz Kucharski

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj

W tym mieszkaniu Adrian R. zamordował Martę K
Nasi Partnerzy polecają