Zabił matkę i uprowadził ich 8-miesięczne dziecko

i

Autor: Facebook / Reprodukcja Dariusz Kucharski

PABIANICE. Zbiórka dla rodziny zamordowanej Marty. Jest w dramatycznej sytuacji

2020-12-09 10:35

Zabójstwo 20-letniej Marty z Pabianic koło Łodzi, która osierociła 8-miesięczną Agnieszkę, wstrząsnęło całą Polską. W szczególnie dramatycznej sytuacji znalazła się jej najbliższa rodzina. Dlatego na prośbę mamy zamordowanej na jednym z portali internetowych zorganizowano zbiórkę pieniędzy na najbardziej potrzebne rzeczy w tych trudnych chwilach.

Do zbrodni doszło w poniedziałek, 8 grudnia. Do mieszkania w bloku przy ulicy Niecałej w Pabianicach około południa przyszedł Adrian R., domniemamy ojciec dziecka pani Marty. Kiedy wyszedł, 7-letnia siostra kobiety znalazła ją zakrwawioną leżącą na podłodze. Zniknęła natomiast 8-miesięczna córeczka kobiety.

W tym mieszkaniu Adrian R. zamordował Martę K

Niedługo potem morderca podrzucił ją do okna życia w pabianickim szpitalu. Kilka godzin później zabójca wpadł w ręce policjantów. - Zatrzymany został 20–letni mężczyzna, domniemany ojciec dziecka – mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi. - Zamieszkiwał on ze swoimi rodzicami. Na jego odzieży ujawniono ślady krwi. Zarejestrowały go także kamery monitoringu, w czasie gdy przemieszczał się ulicą z małym dzieckiem. W miejscu zamieszkania zabezpieczony został także duży nóż kuchenny o długości ostrza około 20 cm, prawdopodobne narzędzie zbrodni.

Jak ustalili śledczy, Adrian R. kwestionował swoje ojcostwo, nie chciał płacić alimentów na dziecko. Do zabójstwa doszło dzień przed badaniem genetycznym, które miało potwierdzić, że to on spłodził Agnieszkę.

Po tej tragedii rodzina zamordowanej znalazła się w wyjątkowo dramatycznej sytuacji. Dlatego utworzono zbiórkę, która ma ją wspomóc w tych trudnych chwilach. „Zbiórka jest stworzona aby wspomóc finansowo rodzinę Marty w ciężkim dla nich momencie przed świętami. (…) Marta była młodą, pogodną i radosną dziewczyna mająca przed sobą całe życie. Gdy rodzina dowiedziała się o tym przykrym zdarzeniu ich życie legło w gruzach... Pomóżmy zapewnić jej rodzinie godne warunki do wychowania jej pięknej córeczki.” - czytamy.

Wspomóc rodzinę można TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: 20-letnia Marta K. z Pabianic zginęła od ciosu NOŻEM. Jakie fakty wyszły na światło dzienne? [REKONSTRUKCJA WYDARZEŃ]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany