22-latek wysiadał z auta ze znajomymi, z drogi zmiótł go TIR. Horror w Dudkach pod Kutnem

i

Autor: BE /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek w woj. łódzkim

22-latek wysiadał z auta ze znajomymi, z drogi zmiótł go TIR. Makabra w Dudkach pod Kutnem

2022-11-05 13:45

Tragiczny wypadek w miejscowości Dudki pod Kutnem miał miejsce w piątek (4.11.2022 r.) późnym wieczorem. Zginął 22-letni mężczyzna, który tuż po tym, jak wysiadł z auta, został potrącony przez ciężarówkę. Policja poszukuje kierowcy TIR-a, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Dudki. Śmiertelny wypadek pod Kutnem (4.11). 22-latek potrącony przez TIR-a

Trudno sobie wyobrazić, jaki szok przeżyli świadkowie wypadku, do którego doszło w miniony piątek (4 listopada) późnym wieczorem pod Kutnem. Po godzinie 23.00, pod jednym z domów w miejscowości Dudki na DK60, w okolicach ulicy Objazdowej w Kutnie zatrzymała się honda civic. Jak podaje policja, kierująca nią kobieta zatrzymała się na poboczu drogi, by wysadzić pasażerów.

"Znajomi wysiedli od strony pobocza. W pewnym momencie jeden z pasażerów wszedł na drogę od strony kierowcy i wówczas doszło do potrącenia go przez samochód ciężarowy, który nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia - podaje policja w rozmowie z Panoramą Kutna.

22-letni mieszkaniec Kutna zmarł na miejscu.

Policja poszukuje kierowcy samochodu ciężarowego oraz świadków zdarzenia lub osób, które mogą posiadać jakieś informacje na temat pojazdu.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Dramat w Świnoujściu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany