Sieradz. Śmiertelne potrącenie pieszego. Mężczyzna nie miał szans

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Sieradz. Śmiertelne potrącenie pieszego. Mężczyzna nie miał szans

2021-10-28 11:33

Wypadek na ul. Jana Pawła II w Sieradzu miał miejsce w środę (27.10.2021 r.) późnym wieczorem. Doszło tam do potrącenia pieszego. Mężczyzna, na skutek odniesionych obrażeń, zmarł na miejscu.

Tragiczny wypadek miał miejsce na ul. Jana Pawła II w Sieradzu 28.10 przed godziną 23:00. "Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 28-letni mieszkaniec gminy Sieradz kierujący osobowym volvo, jadąc w kierunku Złoczewa, potrącił przechodzącego na drugą stronę jezdni 60-letniego pieszego. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł wyniku poniesionych obrażeń. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych na odzieży. Kierujący samochodem był trzeźwy" - informuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z sieradzkiej komendy powiatowej.

Dozorca zasnął. Karetka utknęła pod bramą szpitala. "Panie, otwórz pan!"

Przypomnijmy, do innego tragicznego w skutkach potrącenia doszło dwa dni wcześniej (26.10) w Czołczynie pod Lutomierskiem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dwoje młodych ludzi poruszało się pieszo po niewłaściwej stronie jezdni, kiedy nagle 22-letni mężczyzna został potrącony przez auto. Pomimo podjętej reanimacji, poniósł śmierć na miejscu. CZYTAJ WIĘCEJ: Czołczyn. Szli nieoświetloną drogą, to była chwila... W 22-latka uderzyło auto [nowe fakty]

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?