KOSZMARNY wypadek na S8 w Łódzkiem. W dachującym aucie zginął mężczyzna, 2 osoby w szpitalu. Co tam się stało?

i

Autor: Policja /KWP Łódź

ŚMIERTELNY wypadek na S8: auto odbiło się od barier, DACHOWAŁO i UDERZYŁO W TIR-a. MASAKRA w okolicach Sieradza [NOWE FAKTY]

2021-04-01 13:07

Wypadek na trasie S8 w okolicy Sieradza miał miejsce w środę 31.03.2021 r. wieczorem. Nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. Policja podejrzewa, że kierowca osobówki prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą. W wyniku tego auto uderzyło w bariery, a następnie zderzyło się z TIR-em i dachowało. Jedna osoba zginęła na miejscu, dwie ranne zostały przetransportowane do szpitala. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek na trasie S8 miał miejsce 31.03 około godziny 22:30 pomiędzy węzłami Sieradz Wschód i Sieradz Południe na drodze w kierunku Łodzi. Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierujący renault scenic prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. - Auto dachowało i uderzyło w jadące w tym samym kierunku ciężarowe volvo. Na miejscu skierowane zostały służby ratunkowe, które udzieliły pomocy poszkodowanym. Osobowym renault podróżowali trzej mężczyźni. Niestety jeden z nich, którego tożsamość nie jest jeszcze znana, poniósł śmierć na miejscu. Pozostali dwaj mężczyźni w wieku 26 i 32-letni mieszkańcy powiatu wołomińskiego z obrażeniami ciała zostali hospitalizowani w sieradzkim szpitalu. Kierujący volvo 41-letni mieszkaniec Wrocławia nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Przez kilka godzin droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Trwa ustalanie przyczyny i okoliczności wypadku.

Pomyliła jezdnie i wjechała na skrzyżowanie pod prąd

Pierwsza pomoc - czy wiesz, jak jej udzielić?

Pytanie 1 z 10
Wypadek samochodowy
wypadek samochodowy
Nasi Partnerzy polecają