34-latek spłonął na kuchence gazowej na oczach matki. Wiadomo, jak doszło do makabry

i

Autor: Maklay62/cc0/Pixabay.com Prokuratura w Łodzi ujawniła, jak doszło do śmierci 34-latka, który spłonął na kuchence gazowej, zdj. ilustracyjne

Przerażające zdarzenie

34-latek spłonął na kuchence gazowej na oczach matki. Wiadomo, jak doszło do makabry

2023-05-18 17:54

Prokuratura w Łodzi ujawniła, jak doszło do śmierci 34-latka, który spłonął na kuchence gazowej. Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek, 11 maja, w mieszkaniu przy ul. Próchnika. 62-letnia matka mężczyzny już spała, ale obudził ją swąd spalenizny. Gdy weszła do kuchni, zobaczyła, że jej syn leży na kuchence gazowej, a płomienie objęły jego ciało.

34-latek spłonął na kuchence gazowej na oczach matki. Prokuratura ujawnia, co się stało

34-latek, który spłonął na kuchence gazowej w mieszkaniu przy ul. Próchnika w Łodzi, nie żył już wcześniej - informuje tamtejsza prokuratura. Do makabrycznego zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek, 11 maja, gdy matka mężczyzny poszła już spać. 62-latkę obudził jednak swąd spalenizny, która wychodziła z kuchni. Gdy weszła do pomieszczenia, ciało jej syna leżało na kuchence gazowej i płonęło. Kobieta zdołała sama ugasić pożar i wezwała służby ratownicze, ale na pomoc było za późno - po dotarciu na miejsce straży pożarnej zwłoki denata były już częściowo zwęglone. Sprawą zajęła się prokuratura, która zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok - z jej wstępnych wyników można wywnioskować, że 34-latek zmarł, ale zanim opadł na kuchenkę gazową, a jego ciało objęły płomienie. Jak informują śledczy, nie wchodząc w szczegóły, mężczyzna był poważnie chory, co mogło doprowadzić do jego zgonu jeszcze przed pojawieniem się pożaru.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Tragiczna śmierć męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli zginął w Alpach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany