4-letnią dziewczynkę zabrał śmigłowiec! Jej matka rozbiła się o drzewo pod Łowiczem [ZDJĘCIA]

i

Autor: KP PSP w Łowicz 4-letnia dziewczynka trafiła śmigłowcem LPR do szpitala, po tym jak matka uderzyła w Strzelcewie pod Łowiczem w drzewo

Dramat w Strzelcewie

4-letnią dziewczynkę zabrał śmigłowiec! Jej matka rozbiła się o drzewo pod Łowiczem [ZDJĘCIA]

2023-01-03 11:15

4-letnia dziewczynka trafiła śmigłowcem LPR do szpitala, po tym jak matka uderzyła w Strzelcewie pod Łowiczem w drzewo. Jak informuje tamtejsza policja, do wypadku doszło w poniedziałek, 2 stycznia, ok. godz. 13, gdy prowadzony przez kobietę opel meriva zjechał nagle z drogi. Jej córka została przetransportowana do placówki w Łodzi, 31-latka trafiła do Łowicza.

Wypadek pod Łowiczem. Śmigłowiec zabrał 4-latkę do szpitala w Łodzi

Dwie osoby zostały ranne, w tym 4-letnia dziewczynka, w wypadku, do którego doszło w Strzelcewie pod Łowiczem. W poniedziałek, 2 stycznia, ok. godz. 13, przejeżdżała tamtędy 31-latka z powiatu sochaczewskiego. Z nieznanych jak na razie przyczyn jej opel meriva wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Obrażenia ciała odniosła zarówno kobieta, jak i jej córeczka, ale dziewczynkę zabrał z miejsca zdarzenia śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - nie wiadomo, w jakim jest stanie. Poszkodowana trafiła do jednego ze szpitali w Łodzi, natomiast jej mama została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala w Łowiczu.

- Kobieta była trzeźwa, natomiast nadal wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku - mówi nadkomisarz Urszula Szymczak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Mija rok od śmierci Emilki z Komorowa
Nasi Partnerzy polecają