WWW PILNE2.jpg

i

Autor: Autor: SE WWW PILNE2.jpg

Uwaga kierowcy!

Łódzkie. Groźne dachowanie busa na A2. Wśród rannych dzieci! [NOWE INFORMACJE]

2022-09-18 11:25

Wypadek busa na autostradzie A2. Do zdarzenia doszło dziś (18.09.2022 r.) rano pomiędzy węzłami Wartkowice i Emilia. Poszkodowani zostali obywatele Ukrainy. Wśród rannych jest dwoje dzieci. Policja zdradza szczegóły.

Wypadek busa na A2 (18.09). Pojazd z Ukraińcami dachował

W niedzielę (18 września) około godziny 7:40 na A2 miał miejsce wypadek. Na 327. kilometrze autostrady A2 pomiędzy węzłami Wartkowice i Emilia doszło do dachowania busa. Wstępnie informowano o ośmiu osobach rannych, wkrótce policja podała bardziej szczegółowe dane, które m.in. mówią o czworgu poszkodowanych, wśród których są również dzieci.

"Pojazd, którym podróżowało dziesięć osób narodowości ukraińskiej, zjechał na prawy pas, uderzył w bariery, a następnie odbił się i wjechał na pas zieleni, gdzie doszło do dachowania. W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby - najciężej ranną kobietę śmigłowiec LPR zabrał do szpitala w Łodzi, druga trafiła do szpitala w Poddębicach. Z kolei dzieci w wieku 6 i 12 lat karetką odwiezione zostały do szpitala w Łodzi" - poinformował PAP podkom. Adam Dembiński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Tuż po wypadku autostrada w kierunku Warszawy była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem.

ZOBACZ TEŻ: Chciała, żeby przejechał ją pociąg. Już leżała na torach, ale uratował ją jeden szczegół

Pirat drogowy w Gliwicach: 31 punktów karnych w dwie minuty
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?