WWW PILNE2.jpg

i

Autor: Autor: SE WWW PILNE2.jpg

Uwaga kierowcy!

Łódzkie. Groźne dachowanie busa na A2. Wśród rannych dzieci! [NOWE INFORMACJE]

2022-09-18 11:25

Wypadek busa na autostradzie A2. Do zdarzenia doszło dziś (18.09.2022 r.) rano pomiędzy węzłami Wartkowice i Emilia. Poszkodowani zostali obywatele Ukrainy. Wśród rannych jest dwoje dzieci. Policja zdradza szczegóły.

Wypadek busa na A2 (18.09). Pojazd z Ukraińcami dachował

W niedzielę (18 września) około godziny 7:40 na A2 miał miejsce wypadek. Na 327. kilometrze autostrady A2 pomiędzy węzłami Wartkowice i Emilia doszło do dachowania busa. Wstępnie informowano o ośmiu osobach rannych, wkrótce policja podała bardziej szczegółowe dane, które m.in. mówią o czworgu poszkodowanych, wśród których są również dzieci.

"Pojazd, którym podróżowało dziesięć osób narodowości ukraińskiej, zjechał na prawy pas, uderzył w bariery, a następnie odbił się i wjechał na pas zieleni, gdzie doszło do dachowania. W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby - najciężej ranną kobietę śmigłowiec LPR zabrał do szpitala w Łodzi, druga trafiła do szpitala w Poddębicach. Z kolei dzieci w wieku 6 i 12 lat karetką odwiezione zostały do szpitala w Łodzi" - poinformował PAP podkom. Adam Dembiński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Tuż po wypadku autostrada w kierunku Warszawy była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem.

ZOBACZ TEŻ: Chciała, żeby przejechał ją pociąg. Już leżała na torach, ale uratował ją jeden szczegół

Pirat drogowy w Gliwicach: 31 punktów karnych w dwie minuty
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE