Dramat w Łodzi

BMW rozbiło się na słupie. 22-letnia kobieta zginęła na miejscu, 21-latek został ranny

2023-01-08 9:50

Koszmarny wypadek w Łodzi. W nocy z soboty na niedzielę BMW uderzyło w słup trakcyjny na al. Włókniarzy. 22-letnia kobieta zginęła na miejscu, 20-letni mężczyzna został ranny.

Wypadek na al. Włókniarzy w Łodzi 

Do tragicznego zdarzenia doszło około godz. 1 w nocy z soboty na niedzielę (7/8 stycznia) w Łodzi. Na al. Włókniarzy rozpędzone BMW uderzyło w betonowy słup trakcyjny, a następnie wylądowało na torowisku tramwajowym.

Siła uderzenia było ogromna, auto zostało bardzo zniszczone. Niestety, skutki wypadku okazały się tragiczne. Na miejscu zginęła 22-letnia kobieta, a 21-letni mężczyzna został ranny i w ciężkim stanie trafił do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący samochodem BMW nagle utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pas rozdzielający jezdnie i uderzył w betonowy słup trakcji tramwajowej – mówi asp. sztab. Radosław Gwis z biura prasowego KWP w Łodzi. - Na skutek wypadku śmierć na miejscu poniosła 22-letnia pasażerka bmw. Kierujący został przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy – dodaje.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały działania służb, w tym policjantów, którzy pod nadzorem prokuratora, wyjaśniali okoliczności tragedii.

Nasi Partnerzy polecają