Brama Miasta w Łodzi kandydatem na Ulubieńca Polski! Głosowanie trwa!

2020-10-16 15:01

Trwa głosowanie w ogólnopolskim konkursie "Życie w Architekturze", organizowanym przez redakcję miesięcznika „Architektura-murator”. Na wygraną szansę ma Brama Miasta w Łodzi. Wystarczy oddać na nią głos. Można to zrobić jeszcze do 17 października 2020 r.

To już 9 edycja konkursu "Życie w Architekturze". Plebiscyt cieszy się wielką popularnością i uznaniem środowiska architektonicznego, międzynarodowych instytucji architektonicznych oraz władz samorządowych i państwowych. W dotychczasowych edycjach rywalizowało w konkursie ponad 3000 realizacji.

W tym roku, spośród zgłoszonych 459 realizacji, jury wyłoniło 49 finalistów: po siedmiu w każdej z konkursowych kategorii. To najlepsze obiekty architektury powstałe w Polsce w latach 2015-2019. Wśród nich znalazła się też Brama Miasta w Łodzi, mieszcząca się przy ul. Kilińskiego 66. O tym, czy otrzyma nagrodę, zadecydują głosy. Głosowanie trwa na stronie konkursowej "Życie w Architekturze". Możesz oddać głos raz dziennie. Masz czas do 27 października!

Życie w Architekturze to ogólnopolski konkurs na najbardziej znaczące realizacje architektoniczne organizowany przez redakcję miesięcznika „Architektura-murator” od 1995 roku.

- Nazwa konkursu jest kwintesencją zarówno jego celu, jak i kryteriów oceny. Tak więc są to kwestie społeczne i jakość życia w architekturze, promocja największych osiągnięć w dziedzinie architektury w Polsce, pobudzanie społecznego zainteresowania problematyką związaną z rolą architektury w kreowaniu rozwoju miast - czytamy na stronie organizatora.

Otwarcie Muzeum Kościuszki w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany