Ciężarówka z naczepą wbiła się w volkswagena! Śmigłowiec zabrał dziewczynkę do szpitala. Wypadek w Paradyżu

i

Autor: KPP Opoczno Ciężarówka z naczepą wbiła się w volkswagena! Śmigłowiec zabrał dziewczynkę do szpitala. Wypadek w Paradyżu

TIR z naczepą wbił się w volkswagena! Śmigłowiec zabrał dziewczynkę do szpitala. Wypadek w Paradyżu

2022-02-02 22:32

Poważny wypadek w Paradyżu (woj. łódzkie). Trzy osoby zostały poszkodowane w czołowym zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką, - W wyniku zdarzenia 10-letnia dziewczynka, pasażerka samochodu osobowego, została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do jednego z łódzkich szpitali - informują przedstawiciele KPP Opoczno.

Poważny wypadek w Paradyżu. - Około godz. 20, na 16. kilometrze drogi krajowej nr 74 w Paradyżu, samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarowym. Poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejscu zdarzenia trwa akcja ratownicza - poinformował PAP Karol Barcicki z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi. Dk 74 została całkowicie zablokowana. Policja zaplanowała lokalne objazdy na odcinku między Sulejowem i Kielcami, którymi kierowała podróżujących. Więcej szczegółów przekazali na swoim profilu na Facebooku przedstawiciele KPP Opoczno. - Na tę chwilę nieznane są przyczyny i pełne okoliczności zderzenia ciężarowego mercedesa z naczepą, którym kierował 32-letni mieszkaniec powiatu podkarpackiego oraz vw turana, którym kierował 41- letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego - czytamy we wpisie.

Czytaj też: Groźne dachowanie na Bandurskiego w Łodzi. 33-latek był zaskoczony widokiem policji

- W wyniku zdarzenia 10-letnia dziewczynka, pasażerka turana, została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do jednego z łódzkich szpitali. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, zabezpieczają ślady, ustalają świadków. Utrudnienia na DK 74 mogą potrwać około 3 godziny - przekazali po godzinie 20:00 policjanci z Opoczna.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę. Po godzinie 22:20 GDKiA poinformowała nas, że wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek na Wańkowicza w Olsztynie. Rozpędzone auto wjechało w drzewo