Straż pożarna

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

CZARNA seria trwa! Już sześć ofiar pożarów w Łodzi od początku roku

2021-01-12 9:14

Czarna seria trwa w najgorsze! Choć 2021 rok trwa zaledwie kilkanaście dni, ogień pochłonął już życie sześciu mieszkańców Łodzi. W poniedziałek, 11 stycznia, w płomieniach zginął 58-letni mieszkaniec jednej z kamienic przy ul. Jaracza.

Pożar na parterze w budynku wybuchł w poniedziałkowe popołudnie. Na miejsce skierowano pięć zastępów straży. Niestety po ugaszeniu ognia w mieszkaniu znaleziono częściowo zwęglone zwłoki 58-letniego lokatora. Okoliczności jego śmierci wyjaśniać teraz będą śledczy z prokuratury. Prawdopodobnie do pożaru doszło w wyniku niewłaściwego używania zepsutej kuchenki elektrycznej.

W ostatnich kilkunastu dniach to już 6 ofiara ognia. Tragiczna seria zaczęła się 1 stycznia w kamienicy przy ul. Słowackiego, gdzie zginęła 72-letnia kobieta. Dzień później w mieszkaniu przy ul. Zgierskiej śmierć poniosła 55-latka, po kolejnych dwóch dniach w spalonym lokalu przy ul. Pocztowej odnaleziono zwłoki następnej kobiety. Później jeszcze w wyniku pożaru zmarł mieszkaniec ulicy Bruskiej, a w piątek, 8 stycznia 69-letni lokator mieszkania przy ul. Listopadowej.

Tragiczny pożar w Rudniku. Zginęło dwóch niepełnosprawnych
Nasi Partnerzy polecają