Karetka pogotowia

i

Autor: ESKA INFO zdjęcie ilustracyjne

Dachowanie dostawczaka. Nie żyje kobieta! DRAMAT we Włyniu

2021-02-20 8:44

Tragiczny wypadek we Włyniu w pow. sieradzkim. Podczas dachowania samochodu dostawczego, zginęła jedna osoba, a druga została ranna. Co się stało? Okoliczności wypadku bada policja. Być może przyczyną wypadku były trudne warunki na drodze, które od piątku panują w województwie łódzkim.

Tragiczny wypadek we Włyniu w pow. sieradzkim. Nie żyje kobieta

Nad ranem w miejscowości Włyń doszło do tragedii. Jedna osoba zginęła i jedna została ranna podczas dachowania samochodu dostawczego, do którego doszło w sobotę 20 lutego  nad ranem w miejscowości Włyń w powiecie sieradzkim. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

- Przed godz. 6 rano w miejscowości Włyń w powiecie sieradzkim doszło do dachowania samochodu dostawczego. W wypadku zginęła 59-letnia kobieta, obrażenia odniósł także 61-letni mężczyzna. Na miejscu pracowało pięć jednostek straży pożarnej - poinformował PAP rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej w Łódzkiem Jędrzej Pawlak.

Okoliczności zdarzenia bada policja. Mogły przyczynić się do niego złe warunki, bo od wczoraj na drogach regionu występują oblodzenia.

Pomylił samochód kolegi z policyjnym!
Nasi Partnerzy polecają