Darmowe wycieczki pociągami ŁKA z Łodzi w wakacje 2016 [GALERIA ZDJĘĆ]: ZOBACZ listę miejsc!

2016-07-21 9:25

W wakacje Łódzka Kolej Aglomeracyjna uruchomiła darmowe wycieczki pociągami ŁKA. SPRAWDŹCIE, dokąd można pojechać w tym roku i co trzeba zrobić!

Miłośnicy aktywnego wypoczynku tego lata na pewno nie mogą się nudzić. Od lipca każdy może za darmo wybrać się na wycieczkę do ciekawych miejsc w regionie Łódzką Koleją Aglomeracyjną. Czego łodzianie mogą się spodziewać? - Jak co roku różnorodność, czyli będzie można zwiedzić zabytki, będzie też oferta dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, na przykład na rowerach. Będą też wycieczki piesze albo po prostu chwila dla tych, którzy chcą przejechać się pociągiem i odpocząć - mówi rzecznik marszałka województwa łódzkiego Joanna Blewąska.

Zobacz też: Dziwne nazwy miejscowości w województwie łódzkim [TOP 10] Chcielibyście tam mieszkać?

Darmowe wycieczki pociągami ŁKA

Gdzie w tym roku pojedziemy za darmo ŁKA? Pojechać będzie można we wszystkie strony i odwiedzić miejsca ciekawe pod względem historycznym, kulturowym, czy też przyrodniczym. Aby wziąć udział w bezpłatnej wycieczce pociągiem ŁKA, należy zaopatrzyć się w bilet okolicznościowy kilka dni przed planowanym wyjazdem.

Koniecznie SPRAWDŹ listę miejsc!<<

Nasi Partnerzy polecają