Dramat na torach w Łodzi. Nie żyje kobieta, mężczyzna trafił do szpitala

i

Autor: analogicus/Pixabay.com Dramat na torach w Łodzi. Nie żyje kobieta, mężczyzna trafił do szpitala

Dramat na torach w Łodzi. Pociąg potrącił dwie osoby. Szły dziką ścieżką...

2022-01-16 18:01

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę (16.01.2022) na przejeździe kolejowym przy ul. Malowniczej w Łodzi. Pociąg potrącił osoby idące dziką ścieżką. Bilans wypadku jest koszmarny – nie żyje kobieta, a mężczyzna trafił do szpitala. Szczegóły poniżej.

Dramat na torach w Łodzi. Nie żyje kobieta, mężczyzna trafił do szpitala

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 16 stycznia 2022 tuż po godz. 9.00 w Łodzi. Jak wynika z informacji przekazanych przez “Dziennik Łódzki”, w odległości około 300 metrów od strzeżonego przejazdu kolejowego przy ul. Malowniczej, w miejscu dzikiego przejścia przez tory doszło do koszmaru. Nie żyje jedna osoba, druga ofiara wypadku trafiła do szpitala.

Zobacz też: Nastoletni syn dyrektorki przedszkola spod Łodzi usłyszał wyrok. Czeka go poprawczak i terapia seksuologiczna

Pociąg potrącił mężczyznę oraz kobietę. Według informacji “Dziennika Łódzkiego” kobieta zginęła na miejscu, a mężczyzna został zabrany do szpitala. Jak doszło do wypadku? Wszelkie wersje wydarzeń wyjaśniają policjanci. 

Służby zajmują się wyjaśnieniem okoliczności tragedii. Utrudnienia w miejscu wypadku trwały przez kilka godzin. Pasażerowie pociągu przesiedli się do innego składu.

Czytaj też: Ceny za pogrzeb mogą osiągnąć ogromne kwoty! Będzie drożej. Koszty wbijają w fotel

Chciała ułaskawienia morderczyni dziecka.
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Nasi Partnerzy polecają