Dwie kobiety poszukiwane! Zostawiły dzieci na pastwę losu

i

Autor: Shutterstock Policja w Bełchatowie poszukuje już dwóch kobiet podejrzanych o spowodowanie wypadków z udziałem dzieci i ucieczkę z miejsca zdarzenia, zdj. ilustracyjne

Skandaliczne zachowanie!

Dwie młode kobiety poszukiwane! Zostawiły dzieci na pastwę losu

2023-11-13 14:17

Tylko kilka dni minęło od momentu, gdy policja w Bełchatowie poinformowała o poszukiwaniach kobiety, która potrąciło 11-latka, a na ulicach miasta doszło do podobnego zdarzenia. Do wypadku doszło tym razem na ul. Czaplinieckiej, gdzie prowadząca wjechała osobówką w 14-letnią dziewczynkę na przejściu dla pieszych i uciekła. Poszukiwana ma ok. 25 lat.

Dwie kobiety poszukiwane. Chodzi o potrącenia dzieci w Bełchatowie

Policja w Bełchatowie poszukuje już dwóch kobiet podejrzanych o spowodowanie wypadków z udziałem dzieci i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Kilka dni temu pojawił się komunikat o zdarzeniu z 26 października na ul. Antracytowej, gdzie prowadząca auto w kolorze białym, prawdopodobnie toyotę yaris, potrąciła 11-latka, nie udzielając mu pomocy. Jej wiek określono na ok. 30 lat, a mundurowi podali ponadto, że miała krótkie, brązowe włosy i nosiła długi płaszcz w kolorze jasnobrązowym. Dwa dni po ukazaniu się tej informacji pojawiła się kolejna, tym razem dotycząca wypadku, jaki miał miejsce w czwartek, 9 listopada, około godziny 7.40 w Bełchatowie, na ulicy Czaplinieckiej, w rejonie liceum im. Kochanowskiego.

- Policjanci z Wydziału Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń poszukują świadków zdarzenia drogowego - potrącenia 14-latki na oznakowanym przejściu dla pieszych. Sprawczyni, to kobieta w wieku około 25 lat, poruszała się samochodem osobowym koloru czarnego. Bezpośrednio po potrąceniu małoletniej sprawczyni, nie zatrzymując się, odjechała z miejsca zdarzenia - przekazują policjanci z Bełchatowa.

Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu kobiety, proszone są o kontakt z bełchatowską policją. W tej sprawie można dzwonić do śledczego prowadzącego sprawę: 47 84 65 248 - w godzinach 7.30-15.30 - lub do dyżurnego policji: 47 84 65 211 - numer czynny całodobowo.

Pomóżmy malutkiemu Danylkowi- katowanemu i gwałconemu trzylatkowi
Nasi Partnerzy polecają