Dwóch napastników wtargnęło do szkoły i atakowało uczniów! Nastolatek został ranny. Szok w Łowiczu!

i

Autor: KPP w Łowiczu Dwóch mężczyzn wtargnęło jednej ze szkół ponadpodstawowych w Łowiczu i zaczepiało uczniów, a jeden z nich został pobity

Dwóch napastników w szkole w Łowiczu! Uczniowie przerażeni. Jeden z nich został ranny

2022-03-30 19:54

Dwóch mężczyzn wtargnęło jednej ze szkół ponadpodstawowych w Łowiczu i zaczepiało uczniów. Jeden z napastników uderzył nastolatka w twarz, powodując u niego obrażenia ciała. Pracownicy placówki natychmiast wezwali na miejsce policję, ale agresorzy zdołali uciec. Mundurowi namierzyli ich w parku Błonie w Łowiczu, gdzie obaj zostali zatrzymani.

Dwóch mężczyzn wtargnęło do szkoły i atakowało uczniów! Jeden został ranny. Szok w Łowiczu!

Jeden z uczniów szkoły ponadpodstawowej w Łowiczu został ranny, po tym jak placówki weszło dwóch napastników. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 28 marca. Młodzi mężczyźni atakowali nastolatków, zaczepiając ich, a jeden z nich uderzył ucznia szkoły w twarz, powodując u niego obrażenia. Pracownicy placówki wezwali policję, ale agresorzy zdążyli w międzyczasie opuścić budynek. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu zatrzymali ich w parku Błonie. Obaj napastnicy byli pijani, natomiast po przesłuchaniu zarzuty usłyszał tylko jeden z nich. 22-letni mieszkaniec Łowicza, w którego krwi ujawniono ponad 1,6 promila alkoholu, odpowie za uszkodzenie ciała i kierowania gróźb karalnych, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Drugi z mężczyzn został zwolniony do domu.

Czytaj też: Ryzykowała życiem, by urodzić córeczkę. Sukces lekarzy z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Czytaj też: Tajemnicza śmierć szwagrów. Wiadomo, co ich zabiło! Nowe fakty w sprawie zgonów pod Radomskiem

Sonda
Czy szkoły powinny wynajmować ochroniarzy?
Chciał trenować dzieci z Ukrainy. Na jego komputerze znaleziono pornografię dziecięcą