Łódź. Chciała się doszkolić do egzaminu na prawko, potrąciła własną matkę. Ten błąd zapamięta do końca życia...

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Łódź. Chciała doszkolić się do egzaminu na prawko, potrąciła własną matkę. Ten błąd zapamięta do końca życia...

2022-03-28 12:39

19-latka z Łodzi odpowie za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym po tym, jak na jednym z parkingów potrąciła swoją matkę. Młoda kobieta chciała doszkolić się przed egzaminem na prawo jazdy. Teraz czekają ją surowe konsekwencje.

Do zdarzenia doszło dwa dni temu na jednym z łódzkich parkingów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że matka, chcąc doszkolić córkę przed czekającym ją wkrótce egzaminem na prawo jazdy, podjechała z nią na pusty parking przy ul. Aleksandrowskiej. "Najpierw matka pokazywała córce podstawowe manewry oraz uczyła ją codziennej, podstawowej obsługi samochodu. Później za kierownicę wsiadła 19-latka. Gdy dziewczyna zamierzała ruszyć, nie zauważyła, że toyota ma wrzucony wsteczny bieg. Jadący pojazd, otwartymi drzwiami, popchnął stojącą obok matkę. 52-latka przewróciła się i uderzyła głową o ziemię" - opisuje mł. asp. Jadwiga Czyż z WRD KMP w Łodzi.

PRZECZYTAJ TEŻ: Krwawa jatka w centrum Łodzi. Poszło o... psa!

Stracił równowagę i spadł na torowisko

Nastolatka widząc to natychmiast wezwała na miejsce pogotowie, które po opatrzeniu jej matki zabrała ją do jednego z łódzkich szpitali.

19-latka odpowie za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi jej za to zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają