Rozpoczęła się przebudowa mieszczącego się na Rynku Manufaktury budynku elektrowni

i

Autor: Materiały prasowe/Manufaktura Rozpoczęła się przebudowa mieszczącego się na Rynku Manufaktury budynku elektrowni

Elektrownia w Manufakturze znów będzie tętnić życiem. Jak będzie wyglądać po remoncie i co tam będzie? ZOBACZCIE!

2016-06-24 17:02

Rozpoczęła się przebudowa mieszczącego się na Rynku Manufaktury budynku elektrowni. Spektakularne zmiany zajdą nie tylko w środku, ale i na zewnątrz. ZOBACZCIE sami!

Na budynku dawnej elektrowni pojawiły się rusztowania. Ekipa remontowa, pod ścisłym nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, wymieni dotychczasowe luksfery na ramy okienne z szybami. - Zabieg ten sprawi, że goście lokali rozrywkowych w budynku elektrowni będą mogli rozkoszować się widokiem rynku Manufaktury niemal o każdej porze. To dlatego, że miejsca, które powstaną w budynku, będą funkcjonować w przeróżnych godzinach - zapowiada rzecznik Manufaktury.

Zobacz też: TOP 6 dowodów na to, że Łódź jest centrum świata [GALERIA ZDJĘĆ]. Gdzie jest łódzki Luwr, a gdzie Manchester?

Co będzie w elektrowni w Manufakturze?

I tak, od rana będzie można wypić kawę i skorzystać z oferty Cafe Manu, do której będzie wchodzić się głównym wejściem, po schodach, od strony rynku. Nad kawiarnią od godziny 17 w tygodniu będzie działać piano bar, z którego będzie rozpościerał się widok na popołudniową Manufakturę. Do piano baru ma prowadzić elegancka, szklana winda. Do budynku będzie można również wejść od strony wschodniej – tamtędy do środka dostaną się goście restauracji oraz klubu, który będzie działał w piątki i soboty. Wtedy też piano bar zamieniać się będzie w elegancki VIP room dla gości klubu.

Zobacz też: OFF Piotrkowska z nowym biurowcem, ale nie tym na froncie. Plany sprzed 8. lat wywołały burzę wśród bywalców [AUDIO]

Elektrownia w Manufakturze w stylu industrialno-nowoczesnym

Wszystkie cztery miejsca należą do tego samego inwestora, co sprawia, że całość będzie spójna i utrzymana w podobnym charakterze. W wystroju wnętrz królować będzie styl industrialny połączony z nowoczesnością, ale z poszanowaniem tradycji i historii miejsca. Otwarcie kompleksu rozrywkowego w budynku elektrowni zaplanowano na połowę września.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany