Przez cały sezon w Manufakturze można będzie bawić się aż w tysiącu ton świeżutkiego piasku

i

Autor: Manufaktura/mat. prasowe Przez cały sezon w Manufakturze można będzie bawić się aż w tysiącu ton świeżutkiego piasku

Plaża w Manufakturze z rekordową ilością piasku. ZOBACZCIE, jakie czekają Was atrakcje!

2016-06-10 16:55

Na ten moment czekają całe tłumy gości, nie tylko z Łodzi - gdy nadchodzi lato, na rynku Manufaktury pojawia się plaża. Nie inaczej będzie teraz, ale na dziesiąty jubileusz organizatorzy postarali się o kolejny rekord. Przez cały sezon można będzie bawić się aż w tysiącu ton świeżutkiego piasku.

Plaża na rynku Manufaktury będzie otwarta już w ten weekend (11-12 czerwca). W tym roku, z racji swoich 10. urodzin Manufaktura bije rekordy, również w przypadku plaży, na której usypanych zostanie aż 1000 ton piasku! To o piętnaście więcej, niż w zeszłym sezonie. Nie zabraknie oczywiście żywych palm z gatunku Trachycarpus Fortunei, które i w tym roku tworzyć będą na plaży atmosferę tropikalnego wybrzeża. Będą też atrakcje dla aktywnych: obok dobrze znanego boiska do siatkówki plażowej pojawi się również placyk do mini piłki nożnej. Będzie jednak przeznaczony wyłącznie dla najmłodszych gości, przy wymiarach 18x8 metrów. Stanie także całkiem nowa strefa animacji dla dzieci, leżaki o rozmiarach XXL oraz kosze plażowe. Podczas niektórych wydarzeń z kalendarza sezonowych imprez (jak np. turniej siatkówki Plaża Open) obok piaszczystej strefy znajdzie się trybuna dla widzów.

Zobacz też: Łódź: Praca na wakacje dla studentów i uczniów 2016 [OFERTY]

Bar z palmami na plaży w Manufakturze

A od strony rynku, jak co roku czynny będzie Beach Bar. Każdego dnia od godziny 20-tej plażowy DJ będzie zaczynał swój set. Beach Bar zacznie działać w najbliższy weekend, ale impreza uroczystego otwarcia odbędzie się tydzień później, w sobotę (18 czerwca).

      
Program najważniejszych letnich imprez na plaży w Manufakturze:

18.06 – Święto Muzyki – przy French Potato
23.06 – Noc Świętojańska
23.06 – Wybory Miss Województwa Łódzkiego – koncert do 23.30
25-26 czerwca – Extremalny Początek Lata
2-3 lipca – skoki na bungee
16-17 lipca –  turniej Plaża Open
23-24 lipca – Festiwal Ognia
13-14 sierpnia – BossaBall
24-28 sierpnia – skimboarding

Nasi Partnerzy polecają