Na stadionie miejskim zostanie rozegrany mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy Polska-Szwecja

i

Autor: pixabay.com /CC0, jarmoluk Na stadionie miejskim zostanie rozegrany mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy Polska-Szwecja

Eliminacje do Mistrzostw Europy Kobiet 2017 w piłce nożnej odbędą się w Łodzi [WIDEO]. Polska zagra ze Szwecją [BILETY]

2016-04-26 20:12

Eliminacje do mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet będzie można zobaczyć w Łodzi. W czerwcu na stadionie miejskim Polska zmierzy się ze Szwecją.

Kobieca piłka nożna będzie do zobaczenia w Łodzi. Na stadionie miejskim zostanie rozegrany mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy Polska-Szwecja. Nasza drużyna ma szansę na wyjście z grupy. Warto przyjść, by zobaczyć, jak ten sport się rozwija - uważa Marek Kondraciuk z Urzędu Miasta Łodzi. - Pamiętam czasy, kiedy piłka nożna kobiet raczkowała w naszym kraju. To były takie próby entuzjastek, które chciały robić coś innego niż inne dziewczyny, natomiast dzisiaj jest to już wymiar profesjonalny, wyczynowy, z kompleksowym treningiem, z systemem szkolenia - mówi.

ZOBACZCIE krótkie wideo nakręcone przy okazji konferencji prasowej przez reporterkę Radia ESKA Patrycję Szynter:

Zobacz też: Supercross "King of Poland" w Łodzi. Bilety już w sprzedaży!

Według prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Edwarda Potoka, organizacja meczu staje się atutem przy współtworzeniu kolejnych dużych wydarzeń sportowych.

Więcej na ten temat w materiale reporterki Radia ESKA Patrycji Szynter, posłuchajcie:

Bilety na mecz piłki nożnej kobiet Polska-Szwecja w Łodzi

Mecz Polska-Szwecja odbędzie się 2 czerwca o godz. 18 na stadionie miejskim przy al. Unii w Łodzi. Od piątku 29 kwietnia w sprzedaży będą wejściówki. Bilet ulgowy - dla dzieci do lat 12 i kobiet - ma kosztować 5 zł, normalny - 10 zł, a na centralną część trybuny - 15 zł. Dzieci do lat 6 obejrzą spotkanie za darmo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany