Euro 2020: gdzie oglądać w Łodzi? Na Piotrkowskiej najdłuższa strefa kibica w Polsce! A co w Manufakturze? [INFO]

i

Autor: UMŁ

Euro 2020: gdzie oglądać w Łodzi? Na Piotrkowskiej najdłuższa strefa kibica w Polsce! A co w Manufakturze? [INFO]

2021-06-10 10:16

Gdzie można oglądać mecze Euro 2020 w Łodzi? Rozgrywki fazy grupowej oraz finały Euro 2020 można będzie oglądać m.in. na ulicy Piotrkowskiej. To tu powstaje najdłuższa strefa kibica w Polsce. W lokalach usytuowanych na Piotrkowskiej od pl. Wolności do pl. Niepodległości już od 11 czerwca, przez 4 tygodnie, rządzić będzie Euro 2020. Wielkie emocje zawitają również do Manufaktury, gdzie mecze Euro 2020 obejrzeć będzie można na największym w naszym mieście ekranie. Jak będzie wyglądać strefa kibica w Łodzi? Szczegóły w materiale.

Spis treści

  1. Mecze Euro 2020. Kiedy i gdzie obejrzeć w Łodzi?
  2. Mecze Euro 2020 w Manufakturze na największym w Łodzi ekranie!

Na ponad 4 tygodnie cały odcinek, od pl. Wolności do pl. Niepodległości, zmieni się w wielką strefę kibica, a w 30 ogródkach i strefach będą wyświetlane zarówno rozgrywki fazy grupowej jak i finały Euro 2020. Sportowy klimat i piłkarskie emocje poczuć będzie można już od progu, za sprawą specjalnej oprawy. Jak mówi menadżer ulicy Piotrkowskiej Piotr Kurzawa, będzie to z pewnością najdłuższa strefa kibica w Polsce!

Mecze Euro 2020. Kiedy i gdzie obejrzeć w Łodzi?

Już w najbliższy piątek (11 czerwca) w ogródkach lokali gastronomicznych i strefach na całej długości Piotrkowskiej oraz w Manufakturze odbędzie się transmisja pierwszego meczu Euro 2020. O godz. 21.00 prosto z rzymskiego Stadio Olimpico wyświetlane będzie inauguracyjne spotkanie Włochów i Turcji. Kolejne rozgrywki grupowe odbywają się niemal każdego dnia a finał zapowiedziany jest na 11 lipca. Większość z meczów rozpoczyna się po godzinie 18.00, nieliczne odbywają się w ciągu dnia o 15.00. Najwięcej ogródków transmitujących Euro zlokalizowanych jest w odcinku Nawrot-Traugutta. Mecze zobaczyć też można przy Woonerfie, na Piotrkowskiej 217 i na Offie. Największe strefy czekać będą w Ogrodach Geyera i na Rynku Manufaktury, a także na rogu Roosevelta i Piotrkowskiej. Liczba lokali transmitujących mecze wciąż rośnie.

Piłkarze reprezentacji Polski dotarli do bazy w Trójmieście

Wyjątkowy beach bar z prawdziwymi palmami i zieloną strefą odpoczynku powstaje w podwórku kamienicy przy Piotrkowskiej 144. W Las Palmas w egzotycznym klimacie zobaczyć można wszystkie mecze nie tylko na telewizorach, ale też na dużym, mobilnym ekranie.

Strefa Kibica w kompleksie zlokalizowanym pomiędzy ul. Piotrkowską a Wólczańską oprócz meczu na ekranie ledowym o powierzchni 30 m kw., proponuje także strefę gastro z grillem, lodami i napojami. Ogrody zapraszają do przynoszenia własnych koców i korzystania z bezpłatnej zielonej strefy lub w zarezerwowania premiowanej wersji z leżakiem i dosłownie „w pierwszym rzędzie”.

ZOBACZ TEŻ: Impreza drum and bass w łódzkim przedszkolu robi furorę na całym świecie! Najlepsza impreza 2021 roku? Setki komentarzy [WIDEO]

Mecze Euro 2020 w Manufakturze na największym w Łodzi ekranie!

Największy ekran w Łodzi obiecuje jednak Manufaktura. Przy plaży znajdującej się na Rynku Włókniarek czekać będą wygodne pufy, poduchy i leżaki, a przede wszystkim spektakularny ekran o powierzchni 40 m2, który pozwoli śledzić każdy ruch na murawie. Manustrefa będzie miejscem dedykowanym fanom piłki, ale jednocześnie strefą bezpieczną, dostosowaną do rodzinnego kibicowania. Choć liczba gości w strefie będzie ograniczona, transmisje z meczów Euro 2020 będzie można oglądać także z pobliskich ogródków restauracyjnych i beach baru.