Farciarz z Łódzkiego. Wydał tyle, co na gazetę, będzie dostawał niezłą tygodniówkę!

i

Autor: pixabay.com Farciarz z Łódzkiego. Wydał tyle, co na gazetę, będzie dostawał niezłą "tygodniówkę"!

Farciarz z Łódzkiego. Wydał tyle, co na gazetę, będzie dostawał niezłą "tygodniówkę"!

2021-08-17 15:56

Wydał zaledwie 2 złote, czyli mniej więcej tyle, ile kosztuje codzienna gazeta lub kilka świeżych bułek. Teraz, co tydzień, na jego konto będzie wpadało dodatkowe kieszonkowe. I to całkiem niemałe. O dużym szczęściu może mówić gracz, który postanowił zaufać swojemu szczęściu, wytypował prawidłowe liczby w grze "Szybkie 600" i wypełnił kupon w punkcie Lotto przy ul. Marszałkowskiej w Grotnikach (woj. łódzkie). Przez najbliższy rok będzie mógł sobie zapewnić sporą dawkę przyjemności lub odłożyć pieniądze na lepszą przyszłość.

W miniony weekend jeden z graczy postanowił spróbować swojego szczęścia w grze "Szybkie 600". W punkcie Lotto przy ul. Marszałkowskiej w Grotnikach wypełnił kupon, płacąc za niego jedyne 2 złote. Okazało się, że to był jego szczęśliwy dzień! Gracz trafił "szóstkę" w losowaniu, dzięki czemu przez najbliższy rok będzie otrzymywał "tygodniówkę". Na jego konto, regularnie co tydzień, będzie przychodził przelew na kwotę 600 złotych. W skali miesiąca to dodatkowa "premia" w wysokości prawie 2,5 tysiąca złotych, a w skali roku to ponad 30 tysięcy! Za takie pieniądze można sobie zapewnić sporo dodatkowych przyjemności!

Czytaj też: Poszukiwacz skarbów znalazł średniowieczny topór. Przez to stanie przed sądem

Jak grać w "Szybkie 600"?

To proste. Wystarczy wypełnić kupon - w punkcie Lotto lub przez Internet, zakreślając 6 z 32 liczb. Pojedynczy zakład kosztuje 2 złote.

Losowania "Szybkie 600" odbywają się co 4 minuty, co daje łącznie 260 losowań dziennie.

Już przy trafieniu 2 z 32 liczb można wygrać. Natomiast trafiając 6 z 32 liczb, gracz otrzymuje główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień, wypłacane przez rok.

Wygrać można dużo więcej. Dzięki zwielokrotnieniu stawki, nawet dziesięciokrotnie, przy odrobinie szczęścia, można sobie zapewnić cotygodniową wypłatę w kwocie nawet 6 tysięcy złotych.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Pociąg-widmo pod Kołbaskowem