Gdy zobaczyli swoją 15-letnią córkę, od razu wezwali pomoc! Za to, co ją spotkało, odpowiada 22-latek

i

Autor: Shutterstock (2) Rodzice 15-latki z Opoczna wezwali do swojej córki karetkę pogotowia, gdy znaleźli ją w domu. Dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że zażywała amfetaminę, a jakby tego było mało - piła alkohol, zdj. ilustracyjne

Dziewczynę zabrała karetka pogotowia

Gdy zobaczyli swoją 15-letnią córkę, od razu wezwali pomoc! Za to, co ją spotkało, odpowiada 22-latek

2024-02-28 15:33

Rodzice 15-latki z Opoczna wezwali do swojej córki karetkę pogotowia, gdy znaleźli ją w domu. Dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że zażywała amfetaminę, a jakby tego było mało - piła alkohol. Sprawą zajęła się policją, która ustaliła, że narkotyki brała również jej 14-letnia koleżanka. Jedną i drugą używkę miały dostać od 22-letniego znajomego.

Opoczno. 15-latka pod wpływem amfetaminy i alkoholu. Trafiła do szpitala

Do szpitala w Opocznie trafiła 15-latka pd wpływem alkoholu i amfetaminy. Zabrała ją tam karetka pogotowia, po tym jak o wszystkim powiadomili służby ratownicze rodzice dziewczyny. W takim stanie znaleźli ją w domu, a tamtejsza policja ustaliła, że narkotyki brała także 14-letnia koleżanka poszkodowanej. W drodze śledztwa wyszło na jaw, że obie nastolatki miał "częstować" alkoholem i amfetaminą 22-letni mężczyzna, znajomy starszej z dziewczyn. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał w tej sprawie zarzuty.

Nastolatka szła po torach. Gdy nadjechał pociąg, tylko się skuliła

Zebrane w sprawie dowody, pozwoliły na postawienie mężczyźnie zarzutów udzielania substancji odurzających małoletnim oraz rozpijania małoletnich. Sąd Rejonowy w Opocznie na wniosek prokuratora, 21 lutego 2024 roku, zastosował wobec 22-latka tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwa młodemu mężczyźnie grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności - informuje asp. szt. Barbara Stępień, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.