Głogowiec: W mieszkaniu znaleziono dwóch mężczyzn: jeden MARTWY WE KRWI, drugi ledwo żywy. Co tam się stało?

i

Autor: KEPI /archiwum

Głogowiec: W mieszkaniu znaleziono dwóch mężczyzn: jeden MARTWY WE KRWI, drugi ledwo żywy. Co tam się stało? [AKTUALIZACJA]

2020-10-15 11:00

W mieszkaniu w Głogowcu znaleziono w środę (14.10.2020 r.) dwóch mężczyzn - jeden już nie żył, drugiego reanimowały służby. Tragicznego odkrycia dokonał brat jednego z nich. Śledczy próbują ustalić, co tam się stało.

Dwóch nieprzytomnych mężczyzn znalazł w mieszkaniu brat jednego z nich. Jak podaje Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, starszy z nich, 48-latek miał widoczne ślady krwi. Jak się okazało, mężczyzna już nie żył. Brat zgłaszającego, 43-letni lokator mieszkania, był nieprzytomny, reanimowały go przybyłe na miejsce służby. Mężczyzna trafił do kutnowskiego szpitala.

AKTUALIZACJA: godz. 11:00 Jak podało Radio Łódź, 43-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

Jak podaje Radio Łódź, okoliczni mieszkańcy są w szoku. Jak twierdzą, znają się wszyscy od lat, a w mieszkaniu, w którym doszło do tragedii, wcześniej nic złego się nie działo.

Co więc stało się w mieszkaniu w Głogowcu niedaleko Kutna? Okoliczności i przyczyny tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

20-letni Michał nie żyje. Był zarażony koronawirusem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany