Grasowali w nocy na osiedlach. To, co robili MROZI KREW W ŻYŁACH każdego kierowcy!

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Grasowali w nocy na osiedlach. To, co robili MROZI KREW W ŻYŁACH każdego kierowcy!

2021-01-11 12:30

Na jednym z rawskich osiedli dwóch mężczyzn w środku nocy zaglądało pod samochody. Sytuacja zaniepokoiła świadka, który zaalarmował policję. Jak się okazało, mężczyźni mieli sporo na sumieniu...

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (9 stycznia) na osiedlu Zamkowa Wola w Rawie Mazowieckiej. Około godz. 1 w nocy policja otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonego świadka, który widział jak ktoś zagląda pod zaparkowane samochody.

Funkcjonariusze, którzy pojechali we wskazany rejon, na parkingu przy ulicy Jana Sobieskiego, zauważyli dwóch mężczyzn. - Jeden z nich leżał pod samochodem, a drugi obserwował w tym czasie otoczenie. Policjanci zareagowali błyskawicznie i zatrzymali obu zaskoczonych mężczyzn. 25-letni mieszkańcy powiatu skierniewickiego mieli na sobie latarki czołowe. W samochodzie, którym przyjechali do Rawy, policjanci znaleźli różne narzędzia służące do wycinania i kradzieży katalizatorów z pojazdów. Wobec jednoznacznych dowodów zatrzymani przyznali, że planowali wyciąć katalizator z zaparkowanego mercedesa - opisuje policja.

CZYTAJ TEŻ: Miłośnicy starych tramwajów ZDRUZGOTANI! Ktoś się włamał do zajezdni na Brusie. STRATY SIĘGAJĄ OKOŁO 10 000 złotych!

Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyźni ukradli katalizatory także z innych samochodów na terenie województwa łódzkiego. Skradzione katalizatory sprzedawali w stacjach recyklingu. Zatrzymani odpowiedzą za kradzież, co jest zagrożone karą do 5 lat więzienia.

Masakra nocą w al. Niepodległości. Tak się kończy ściganie w centrum Warszawy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany