GROZA w szpitalu Barlickiego w Łodzi. Agresywny pacjent rozbił szklane drzwi i zaatakował ratownika

2020-05-27 18:59 BE
GROZA w szpitalu Barlickiego w Łodzi. Agresywny pacjent rozbił szkalne drzwi i zaatakował ratownika
Autor: pixabay.com, CC0

Jednego dnia policja musiała interweniować w szpitalu przy ul. Kopcińskiego dwa razy, w dodatku w sprawie tego samego pacjenta. Mężczyzna był agresywny - rozbił szklane drzwi i popchnął ratownika medycznego, w wyniku czego ten doznał urazu dłoni.

Do zdarzenia doszło dwa dni temu. Za pierwszym razem funkcjonariusze wezwani zostali do szpitala w związku z uszkodzeniem drzwi. - Według relacji świadków 60-letni mężczyzna znajdujący się na izbie przyjęć, rzucił szklaną butelką w kierunku ratownika medycznego. Był to odwet za próbę odebrania trunku, który zamierzał spożyć. Na szczęście nie trafił w medyka, butelka rozbiła się o drzwi uszkadzając szyby - opisuje policja.

Kolejne wezwanie do tego samego pacjenta dotyczyło tym razem napaści i uszkodzenia ciała ratownika medycznego, do którego doszło również na izbie przyjęć. - W rozmowie z pokrzywdzonym policjanci ustalili, że 60-latek zachowywał się agresywnie, ubliżał personelowi szpitala, nie stosował się do poleceń. Podczas próby uspokojenia, niezadowolony z obrotu sprawy krewki pacjent popchnął ratownika medycznego, który w wyniku tego doznał urazu dłoni - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z I Komisariatu Policji KMP w Łodzi.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Poszukiwania zaginionego 21 lat temu Andrzeja Ziemniaka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.