Groźny wypadek w Józefowie. Kierowca zakleszczony w zmiażdżonym aucie [FOTO]

i

Autor: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy

Groźny wypadek w Józefowie. Zmiażdżone auto, a w nim zakleszczony kierowca [FOTO]

2022-03-08 11:25

Dziś (8.03.2022) rano w Józefowie pod Łęczycą miał miejsce groźny wypadek, w wyniku którego kierowca osobówki został zakleszczony w aucie. Niezbędna była pomoc strażaków.

Wypadek w miejscowości Józefów (gm. Witonia) miał miejsce we wtorek (8.03) po godzinie 6 rano. Jak opisała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, ze wstępnych informacji wynika, że kierowca osobowego auta wypadł z drogi i roztrzaskał się na drzewie. Na miejscu okazało się, że mężczyzna jest przytomny, ale nie może wydostać się z pojazdu, został w nim zakleszczony. Konieczna była pomoc strażaków, którzy używając sprzętu hydraulicznego rozcięli elementy auta i wydobyli mężczyznę. Strażacy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy, a następnie przekazali przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Zgierzu.

ZOBACZ TEŻ: Masakra na A2 w Kalenicach pod Łowiczem. Nie żyje młoda Ukrainka i dwoje maleńkich dzieci. Co tam się stało?

Tragiczna śmierć mężczyzny. Został zaatakowany bez żadnego powodu

Jak podaje asp. Grzegorz Sobiński z KP PSP w Łęczycy, w akcji brało udział łącznie 14 strażaków, a ich interwencja trwała blisko 3 godziny.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany