HORROR w Krośniewicach: W mieszkaniu znaleziono POCIĘTE  ZWŁOKI kobiety

i

Autor: Policja /KWP Łódź

HORROR w Krośniewicach: W mieszkaniu znaleziono POCIĘTE ZWŁOKI kobiety

2021-01-19 10:57

W jednym z mieszkań na terenie Krośniewic (woj. łódzkie) znaleziono zwłoki kobiety. Na jej ciele znajdowały się rany kłute i cięte. W sprawie zatrzymano jej partnera, któremu grozi teraz dożywotnie więzienie.

Zwłoki kobiety w jednym z mieszkań na terenie Krośniewic zostały odnalezione 14 stycznia. Jej ciało leżało na podłodze, a na nim znajdowały się rany kłute i cięte. Policja szybko wytypowała podejrzanego. Był to konkubent 50-latki.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że sprawca mógł przebywać na terenie województwa małopolskiego. 37-latek został zatrzymany dzień później na terenie Wieliczki.

- Mężczyznę zatrzymano na jednym z parkingów. Jak się okazało kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zaangażowanie i pomoc policjantów z KPP w Wieliczce, którzy przeprowadzili z zatrzymanym niezbędne czynności procesowe sprawiła, że jeszcze tego samego dnia mężczyznę przekonwojowano do Kutna - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. 16 stycznia 2021 roku sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Łęczycy zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Tragiczny pożar w Szymbarku. Nastolatka zginęła w płomieniach
Nasi Partnerzy polecają