Łódź: Napadli na konwojenta i ukradli worki z pieniędzmi! Mogło być tego KILKA MILIONÓW

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. _Alicja_

Łódź: Napadli na konwojenta i ukradli worki z pieniędzmi! Mogło być tego KILKA MILIONÓW

2021-01-18 14:51

W minioną sobotę (16.01.2021) w centrum Łodzi miał miejsce napad na konwojenta, który eskortował pieniądze z jednego ze sklepów znanej sieci. Według nieoficjalnych informacji, złodzieje mogli ukraść nawet kilka milionów złotych.

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło około godziny 18.00 przed sklepem przy ulicy Ogrodowej 18 w Łodzi. Nieznani sprawcy zaatakowali konwojenta, który wychodził ze sklepu z utargiem. - Po obezwładnieniu mężczyzny i doprowadzeniu go stanu do bezbronności, ukradli pieniądze, które przewoził. Policja poszukuje świadków tego przestępstwa - podaje Komenda Miejska Policji w Łodzi.

ZOBACZ TEŻ: ŁÓDŹ: Podłożył ogień POD KIOSK, a później patrzył jak idzie z dymem. Budka PŁONĘŁA JAK POCHODNIA [WIDEO]

Według nieoficjalnych informacji, napastnicy najpierw wyrwali konwojentowi walizkę, a później zabrali z auta worki z pieniędzmi, po czym zbiegli.

Jak podaje RMF24, łącznie, łupem złodziei mogło paść nawet kilka milionów złotych.

Policja apeluje o pomoc!

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30 pod numerami telefonów 47 841 14 50 w godzinach 8.00 16.00 oraz całodobowo 47 841 22 50 lub pod numerem alarmowym 112. Policja zapewnia anonimowość.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Napad na sklep w Bydgoszczy. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja
Nasi Partnerzy polecają