ŁÓDŹ: Zdjecie w mediach społecznościowych doprowadziło policję do pobitego 2-latka!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. StockSnap

ŁÓDŹ: Zdjecie w mediach społecznościowych doprowadziło policję do pobitego 2-latka!

2021-01-18 8:50

Policja w Łodzi otrzymała zgłoszenie od internautki, która w mediach społecznościowych trafiła na zdjęcie pobitego dziecka. Funkcjonariusze dotarli do 2-latka. Dziecko trafiło do szpitala a jego matka została zatrzymana.

Jak informuje podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, w miniony weekend policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu małego dziecka. - W tej sprawie zadzwoniła zaniepokojona kobieta, która zauważyła post na jednym z portali społecznościowych, a na nim zdjęcie pobitego dziecka i treść sugerującą, że sprawczynią tego pobicia jest jego matka - informuje.

Policjanci szybko ustalili gdzie przebywa 2-latek. Pojechali do mieszkania na Górnej gdzie zastali podejrzewaną 20-latkę oraz jej syna. - Dziecko miało wyraźne ślady pobicia, dlatego też wezwano do niego karetkę, która zabrała je do szpitala. Kobieta została zatrzymana - informuje policja.

Ponadto policjanci przesłali dokumentację do sądu rodzinnego celem ustalenia opieki nad dzieckiem.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Bezwzględny napad na staruszki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany