Koszmar pod Zduńską Wolą

Huknął w smarta i doszło do dachowania. 28-latka zginęła na S8 pod Zduńską Wolą! [ZDJĘCIA]

2022-08-15 16:13

28-letnia kobieta zginęła na trasie S8 pod Zduńską Wolą - do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 15 sierpnia, ok. 10. Zdarzenie miało miejsce, gdy 37-latek prowadzący alfę romeo uderzył w tył pojazdu 28-latki, w wyniku czego kierowany przez nią smart przewrócił się i dachował. Gdy na miejsce dotarły służby ratownicze, poszkodowana była jeszcze reanimowana.

AKTUALIZACJA – godz. 16.00

Droga ekspresowa S8 jest już przejezdna po tragicznym wypadku w Zduńskiej Woli (woj. łódzkie). W zderzeniu dwóch aut osobowych zginęła tam jedna osoba. Drugą poszkodowaną osobę śmigłowiec LPR przetransportował do szpitala.

Wcześniej informowaliśmy:

Huknął w smarta i doszło do dachowania. 28-latka zginęła na S8 pod Zduńską Wolą!

28-latka zginęła pod Zduńską Wolą, po tym jak w jej smarta uderzył 37-latek. Wszystko działo się w poniedziałek, 15 sierpnia, ok. godz. 10, gdy obydwoje jechali trasą S8. Jak wstępnie informuje aspirant sztabowy Radosław Gwis z biura prasowego Policji Łódzkiej, prowadzący alfę romeo mężczyzna z nieznanych jak na razie przyczyn uderzył w tył pojazdu kobiety, w wyniku czego smart przewrócił się, a następnie dachował. Poszkodowana była jeszcze reanimowana przez przybyłe na miejsce służby ratownicze, w tym funkcjonariusze straży pożarnej ze Zduńskiej Woli, ale jej życia nie udało się uratować. - Trasa S8 w kierunku Łodzi jest całkowicie zablokowana, ale nie wiadomo, jak długą potrwają utrudnienia. Zorganizowaliśmy objazdy przez Zduńską Wolę - dodaje Gwis. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku pod nadzorem prokuratora.

Czytaj też: Łódzkie: Koń uciekł z zagrody. Uderzył w niego motocyklista. 30-latek nie żyje

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Wielka akcja stołecznej policji. Zatrzymali dwóch groźnych przestępców i odzyskali drogie auto
Nasi Partnerzy polecają