Hyundai zmiażdżony przez ciężarówki. 63-letnia kobieta nie żyje!

i

Autor: Art Service/SUPER EXPRESS

Koszmar na A2

Hyundai zmiażdżony przez dwie ciężarówki. 63-letnia pasażerka zginęła na miejscu!

2023-07-21 21:54

Tragiczny wypadek na autostrada A2 pod Skierniewicami. Osobowy hyundai został dosłownie zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Niestety, 63-letnia kobieta zginęła na miejscu.

Wypadek na A2. 63-letnia zginęła pod Skierniewicami

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 21 lipca, przed godz. 17 na autostradzie A2. Na odcinku między węzłami Wiskitki i Skierniewice zderzyły się dwa samochody ciężarowe oraz osobowy hyundai. Niestety, skutki zdarzenia okazały się opłakane.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 40-letnia kobieta, która kierowała autem marki hyundai, prawdopodobnie nie zachowała odpowiedniej prędkości i uderzyła w tył ciągnika siodłowego marki MAN. W tył samochodu osobowego natomiast uderzył ciągnik siodłowy – powiedziała portalowi dzienniklodzki.pl kom. Edyta Machnik z KWP w Łodzi.

Niestety, siła uderzenia była tak duża, że osobówka została dosłownie zmiażdżona. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale życia 63-letnie pasażerki nie udało się uratować. 40-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Droga w kierunku Poznania była zablokowana przez wiele godzin. Na miejscu interweniowało 5 zastępów straży pożarnej, policja oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Tutaj zginęła Ola
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany