Julia Baryga Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021. Kim jest?

i

Autor: Kinga Baryga

Julia Baryga Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021. Kim jest?

2021-09-06 13:14

W konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021, na podium stanęły łodzianki. Koronę otrzymała 18-letnia Julia Baryga. Kim jest piękność z Łodzi?

Julia Baryga pochodzi z Łodzi. Ma 18 lat i 173 cm wzrostu. Swoją urodą, prezencją, a także osobowością zachwyciła składające się m.in. z ubiegłorocznych laureatek konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego, jury. W drodze po tytuł najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu pokonała 19 innych kandydatek. Moment, kiedy usłyszała swoje nazwisko, a następnie otrzymała koronę, był jednym z najszczęśliwszych w jej życiu. "Otrzymanie tytułu Miss Polonia Województwa Łódzkiego jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Zgłosiłam się do konkursu, aby sprawdzić się i zyskać nowe doświadczenie - mówi Super Expressowi Julia Baryga. 18-latka od dłuższego czasu interesuje się modelingiem, ale nigdy wcześniej - jak zdradza - nie brała udziału w tak profesjonalnym i prestiżowym wydarzeniu. - Jest to dla mnie coś wyjątkowego. To przeżycie, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Teraz wiem, że chcę rozwijać tę pasję - przyznaje.

Julia Kamińska: Przez „Brzydulę” nie mogłam obciąć włosów

Jak zdradziła nam Julia, od dziecka uwielbia tańczyć i teraz - jak mówi - zdecydowanie pomogło jej to w przygotowaniach do gali.

Pasją 18-letniej Miss Polonii Województwa Łódzkiego 2021 są m.in. podróże, podczas których szczególnie ważne jest dla niej poznawanie nowych kultur. - Szczególnie podobają mi się te bardziej egzotyczne wyjazdy. Do tej pory miałam okazję odwiedzić na przykład Meksyk, Tajlandię czy Sri Lankę. Jedna z nagród, czyli bon na wyjazd, pozwoli mi wybrać się w kolejną podróż. Na pewno to wykorzystam! - cieszy się łodzianka.

Oprócz wielu pasji, dla Julii Barygi, niezwykle ważne jest wykształcenie. W październiku rozpocznie anglojęzyczne studia na Politechnice Łódzkiej, na kierunku Industrial Biotechnology.

Uroczysta gala Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021 odbyła się w niedzielę, 6 września, w Teatrze Wielkim w Łodzi. I wicemiss została Weronika Rosiak, II - Natalia Kiszko. Wszystkie są łodziankami.

Laureatki konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego, 29 września 2021 roku, wezmą udział w ogólnopolskim półfinale Miss Polonia 2021.

Nasi Partnerzy polecają