Nowa płyta, to również nowa odsłona Florence Welch

i

Autor: Materiały organizatora Nowa płyta, to również nowa odsłona Florence Welch

Koncert Florence and The Machine w łódzkiej Atlas Arenie - bilety w sprzedaży od 19 czerwca! [WIDEO]

2015-06-15 12:34

Bilety na koncert Florence and The Machine w łódzkiej Atlas Arenie będą w sprzedaży już od 19 czerwca! Rozejdą się jak świeże bułeczki?

Koncert Florence and The Machine w Łodzi, to długo wyczekiwane wydarzenie. Artystka przyjedzie do Polski 12 grudnia w ramach światowego turnee promującego nowy album „How Big, How Blue, How Beautiful”. Bilety na koncert Florence and The Machine w łódzkiej Atlas Arenie będą w sprzedaży już od 19 czerwca.

Florence and The Machine - trzecia płyta inna od poprzednich

Bardzo intensywna trasa koncertowa promująca ostatni krążek Florence Welch sprowokowała artystkę do wycofania się z show biznesu i skupienia na życiu prywatnym.

W rezultacie piosenki, które stworzyła na nowy album są znacznie bardziej osadzone w rzeczywistości, niż na poprzednich krążkach. „”Ceremonials” w dużej mierze koncentrowało się na tematach związanych ze śmiercią i wodą, natomiast najnowszy album „How Big, How Blue, How Beautiful” opowiada raczej o uczeniu się jak żyć i jak kochać w realnym świecie niż o uciekaniu od niego.

Płyta ukazała się na początku czerwca i składa się na nią 11 utworów (a w wersji deluxe 16!), które powstały dzięki współpracy m.in. z Paulem Epworthem, doskonale znanym z poprzednich kompozycji Florence i Markusem Dravsem, odpowiedzialnym za brzmienie albumów Arcade Fire czy Björk.

Gdzie kupić bilety na koncert Florence and The Machine w Łodzi?

Bilety dostępne będą na stronach: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Co usłyszymy podczas koncertu Florence and The Machine w Łodzi?

Kto z Was wybiera się na koncert Florence and The Machine do łódzkiej Atlas Areny? Piszcie!

Nasi Partnerzy polecają