Koncert Krzysztofa Zalewskiego w łódzkiej Manufakturze. Bez biletów, ale liczba miejsc ograniczona

i

Autor: pixabay.com, CC0 + materiały prasowe: Manufaktura

Koncert Krzysztofa Zalewskiego w łódzkiej Manufakturze. Bez biletów, ale liczba miejsc ograniczona

2021-09-02 15:14

Jeszcze we wrześniu, na scenie w łódzkiej Manufakturze, zaśpiewa Krzysztof Zalewski. Koncert artysty będzie darmowy, ale jak zapowiadają organizatorzy, liczba miejsc będzie ograniczona.

Koncert Krzysztofa Zalewskiego w Łodzi odbędzie się 17 września 2021 r. Artysta wystąpi w Manufakturze w ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na żywo jedną z najbardziej charyzmatycznych osobowości polskiej sceny muzycznej. Koncert Krzysztofa Zalewskiego będzie idealnym przykładem tego, jak rysuje się przyszłość polskiej muzyki. "Artysta, który zaczynał od rockowych, ostrych brzmień, w ostatnich latach rzucił wyzwanie dzisiejszej muzyce pop. Tak powstał „Zelig” (2013), album łączący rocka z chwytliwymi, a jednocześnie ambitnymi brzmieniami. Tą płytą zaistniał w świecie muzyki alternatywnej i zagrał setki koncertów w całej Polsce. W 2016 Zalewski pokazał się w nowej odsłonie – „Złoto”, czyli najbardziej osobista, ale zarazem przebojowa i chwytająca za serce płyta, otworzyła mu drogę do nowych wyzwań. Artysta dołączył m.in. do projektu Męskie Granie, dla którego napisał utwór „Początek”. Numer szybko okazał się hitem – osiągnął ponad 100 milionów wyświetleń. Obecnie Zalewski promuje swój najnowszy album „ZABAWA”. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień i mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy" - opisują organizatorzy i jak zapowiadają wstęp na koncert jest darmowy, a liczba miejsc ograniczona.

Polacy próbują SCHABOWEGO za 64 ZŁOTE od Gessler. DELICJA z mięsa. EKSPLOZJA kubków smakowych.

Manufaktura kolejny raz łączy siły z Festiwalem Łódź Czterech Kultur po to, by jak najlepiej pokazać wielokulturowość i różnorodność miasta. A jest co prezentować – wielki rozwój Łodzi przemysłowej nierozerwalnie łączy się z czterema kulturami, które odcisnęły swój ślad na kartach historii – polską, żydowską, niemiecką i rosyjską. I choć bazą Festiwalu są minione czasy, organizatorzy swój wzrok kierują w przyszłość – najlepszym tego dowodem jest hasło tegorocznej edycji, „Przyszłość teraz!”.

Wśród wydarzeń i eventów specjalnych imprezy znajdą się wystawy plenerowe, warsztaty uważności, spacery śladami czterech łódzkich kultur, pokazy filmowe czy spektakle teatralne. Nie zabraknie także koncertów gwiazd z Polski, Izraela czy Niemiec.