Koronawirus w Teatrze Jaracza w Łodzi. Placówka zamknięta, spektakle przełożone!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. onkelglocke

Koronawirus w Teatrze Jaracza w Łodzi. Placówka zamknięta, spektakle przełożone!

2021-03-04 9:56

Ze względu na potwierdzone przypadki zachorowań na COVID-19 wśród pracowników, Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi odwołał zaplanowane na najbliższe dni spektakle "Róbmy swoje…", "Podróż do Buenos Aires" i "Noc Helvera". Placówka ma wznowić działalność 13 marca. Szczegóły w materiale.

"Kochani Widzowie, z przykrością informujemy, że ze względu na potwierdzone przypadki zachorowań na COVID-19 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, jesteśmy zmuszeni odwołać spektakle zaplanowane na najbliższe dni" – poinformowała jedna z najpopularniejszych łódzkich scen.

Wrocławski krawiec nie dał się pandemi. Pomogli klienci.

Odwołane zostały, zaplanowane na obecny i przyszły tydzień, przedstawienia "Róbmy swoje…", "Podróż do Buenos Aires", "Noc Helvera" oraz premiera "Wojny na trzecim piętrze". Teatr zapewnił, że wszystkie bilety zakupione na odwołane spektakle zachowują ważność – można je przepisać na inny termin lub zwrócić.

Placówka ma wznowić działalność 13 marca.

CZYTAJ TEŻ: Szczepionka na koronawirusa ma być produkowana pod Łodzią! Linia produkcyjna w Konstantynowie Łódzkim

- Nie poddajemy się! Nie zagramy wprawdzie "Róbmy swoje…" ani "Podróży do Buenos Aires", ale udało nam się dołożyć do marcowego repertuaru "Pamięć wody", ustalić nowy termin pokazu "Nocy Helvera" oraz… przesunąć wyczekiwaną przez wszystkich premierę "Wojny na trzecim piętrze". Sytuacja w Teatrze zmienia się bardzo dynamicznie – tym bardziej liczymy na Państwa wyrozumiałość i wierzymy, że już niedługo zobaczymy się ponownie! – zaznaczono.

Spektakle "Pamięć wody" i "Nocy Helvera" zaplanowano na 13 i 14 marca, a premierę "Wojny na trzecim piętrze" na 18 marca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany