KOSZMAR w Zduńskiej Woli: 18-latek upadł na ulicy. Okazało się, że JEST CAŁY WE KRWI

i

Autor: Policja /KWP Łódź

KOSZMAR w Zduńskiej Woli: 18-latek upadł na ulicy. Okazało się, że JEST CAŁY WE KRWI

2021-01-27 11:41

W miniony wtorek (26.01.2021) na ulicy Zielonej w Zduńskiej Woli, policjanci zauważyli słaniającego się na nogach mężczyznę. Kiedy upadł podbiegli do niego. Okazało się, że jest cały we krwi.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17:00. Jak opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, uwagę policjantów zwrócił słaniający się na nogach mężczyzna. W pewnym momencie osunął się na ziemię. Mundurowi natychmiast podjęli interwencję. Gdy zbliżyli się do leżącego chłopaka okazało się, że ma zakrwawione ubranie, a krew obficie sączyła mu się z okolicy szyi i nadgarstka. Stróże prawa natychmiast udzielili pierwszej pomocy 18-latkowi.

CZYTAJ TEŻ: Spacerowała W NOCY ulicami Głowna W SAMEJ PIŻAMIE. Nie wiedziała, KIM JEST

- Policjanci opatrzyli rany, a następnie uciskali je, by zatamować wypływającą krew. Gdy sytuacja była już opanowana monitorowali jego czynności życiowe do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Funkcjonariusze okryli go kocem termicznym, aby uniknąć wychłodzenia słabnącego mężczyzny oraz mówili do niego, by nie stracił przytomności - opisuje policja.

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni zdecydowali o przewiezieniu rannego mężczyzny do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Tragedia na kuligu pod Elblągiem. DRAMAT ojca 15-letniej Karoliny. Płakał przez całą mszę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany