Krępa: KOSZMARNY wypadek na skrzyżowaniu! NIE ŻYJĄ 2 osoby, a pozostałe 2 CIĘŻKO RANNE [NOWE FAKTY+FOTO]

2021-02-26 15:40

Śmiertelny wypadek we wsi Krępa niedaleko Poddębic (woj. łódzkie) miał miejsce w czwartek (25.02.2021) po południu. Zderzenie dwóch aut osobowych było tak silne, że oba samochody wypadły z drogi. Na miejscu zginęły dwie osoby, a dwie ciężko ranne zostały przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 473 odbywał się wahadłowo.

Wypadek we wsi Krępa miał miejsce 25.02 po godzinie 13:00. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu na drodze wojewódzkiej nr 473. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 81-letni mieszkaniec powiatu poddębickiego, kierujący samochodem daewoo matiz, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem kia sorento, kierowanym przez 24-letniego mieszkańca powiatu tureckiego. - Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy wypadły z drogi. Na skutek wypadku na miejscu śmierć poniósł 81-letni kierujący matizem oraz jego 68-letnia pasażerka. 24-letni kierujący sorento wraz z 60-letnim pasażerem zostali przewiezieni do szpitali - poinformowała policja. Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady związane z wypadkiem.

ZOBACZ TEŻ: KOSZMARNY wypadek na S8 między Złoczewem a Sieradzem! Osobówka po zderzeniu z TIR-em KOMPLETNIE ZMIAŻDŻONA! [ZDJĘCIA]

Po wypadku, ruch na drodze wojewódzkiej nr 473 odbywał się wahadłowo. Okoliczności wypadku w Krępie pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z poddębickiej komendy powiatowej.

Citroen jak ścigacz! Trzykrotnie przekroczył dozwoloną prędkość
Nasi Partnerzy polecają