Taśma policyjna

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Kurzeszyn: W rzece znaleziono zwłoki 36-letniej Ukrainki. Wcześniej zgłoszono jej zaginięcie

2021-07-01 11:36

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionej Ukrainki. Jej ciało znaleziono nad rzeką Rawką w Kurzeszynie (woj. łódzkie). Wcześniej zaginięcie 36-letniej kobiety zgłosił mężczyzna, u którego mieszkała i pracowała 36-letnia kobieta. Okoliczności tajemniczej śmierci 36-latki ma ustalić prokuratorskie śledztwo.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, zaginięcie kobiety zgłosił we wtorek jej zaniepokojony pracodawca. 36-latka mieszkała również w wynajmowanym przez niego mieszkaniu.

- Z jego relacji wynikało, że 36-letnia obywatelka Ukrainy w niedzielne popołudnie wyszła nad rzekę Rawkę w Kurzeszynie - mówi Agata Krawczyk z komendy policji w Rawie Mazowieckiej. - Do miejsca zamieszkania nie wróciła. Zaniepokojony gospodarz posesji zaalarmował policję o jej zaginięciu.

Policjanci z pomocą strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Rawie oraz Kurzeszynie rozpoczęli poszukiwania zaginionej Ukrainki. W poszukiwaniach brał również udział policyjny śmigłowiec.

Czytaj też: Zduńska Wola: Makabryczne odkrycie w okolicach dworca. Na sieci trakcyjnej wisiało ciało mężczyzny!

Finał poszukiwań niestety okazał się tragiczny. W wodzie znaleziono ciało kobiety. Po wyciągnięciu jej na brzeg, potwierdzono jej tożsamość. Była to zaginiona 36-latka.

Prokuratura bada okoliczności zdarzenia. Śledztwo ma na celu ustalić przyczynę śmierci kobiety.

Zobacz też: Łowicz: Policjanci odnaleźli skradziony rower. Wdzięczna właścicielka napisała list

Rutkowski Story - Okradli zwłoki mojego męża
Nasi Partnerzy polecają