Łowicz: Policjanci odnaleźli skradziony rower. Wdzięczna właścicielka napisała list

i

Autor: SE.pl Łowicz: Policjanci odnaleźli skradziony rower. Wdzięczna właścicielka napisała list

Łowicz: Policjanci odnaleźli skradziony rower. Wdzięczna właścicielka napisała list

2021-06-29 11:23

Chociaż dla policjantów takie działania są codziennością, jednak takie podziękowania za ich pracę nie zdarzają się codziennie. Do komendy w Łowiczu dotarł list od kobiety, która w kilku słowach podziękowała za odnalezienie roweru, który jej skradziono kilka dni temu.

Kobieta zgłosiła kradzież roweru w ubiegłą środę, 23 czerwca. Dzięki szybkiej reakcji i skrupulatnym działaniom dzielnicowych, jeszcze tego samego dnia udało się odnaleźć skradziony jednoślad. Rower został przekazany właścicielce, która postanowiła docenić zaangażowanie stróżów prawa w odzyskanie jej własności.

"Na ręce Pana Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu składam podziękowania za pomoc w odnalezieniu mojego skradzionego roweru przez pańskich podwładnych policjantów, których personaliów nie znam"

- czytamy w liście.

Czytaj też: Łódź: Wyszedł z więzienia. Cieszył się wolnością całe 13 godzin! Jego tłumaczenie było zaskakujące!

Tymi policjantami okazali się dzielnicowy z gminy Zduny młodszy aspirant Michał Jaros i jego kolega sierżant sztabowy Michał Walkiewicz. Mundurowi mogą być teraz naprawdę dumni z dobrze wykonanej pracy, a okradziona kobieta znów może przemieszczać się swoim jednośladem.

Czytaj też: Łódź. Rozbój na stacji benzynowej na Śmigłego Rydza: 33-latek zabarykadował drzwi, wskoczył na ladę i sterroryzował ludzi

Łowicz: Policjanci odnaleźli skradziony rower. Wdzięczna właścicielka napisała list

i

Autor: mat. policji Łowicz: Policjanci odnaleźli skradziony rower. Wdzięczna właścicielka napisała list
Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?