Libacja alkoholowa z absurdalnym finałem. Ukradli swojemu 81-letniemu znajomemu wózek inwalidzki

i

Autor: POLICJA Libacja alkoholowa z absurdalnym finałem. Ukradli swojemu 81-letniemu znajomemu wózek inwalidzki

ZABAWNA KRADZIEŻ

Libacja alkoholowa z absurdalnym finałem. Ukradli swojemu 81-letniemu znajomemu wózek inwalidzki!

2023-01-24 18:44

Zduńskowolscy policjanci zatrzymali parę, która ukradła elektryczny wózek inwalidzki swojemu znajomemu. Funkcjonariusze odzyskali skradziony wózek, a sprawcy po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut kradzieży. Zatrzymany mężczyzna działał w warunkach recydywy. W więzieniu spędzi więcej czasu niż jego 34-letnia partnerka.

Zduńska Wola. Pijana para ukradła wózek swojemu znajomemu

Okradziony 81-latek imprezował z parą, która po libacji alkoholowej postanowiła ograbić go z jego pojazdu!

34-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna stwierdzili, że dobrym pomysłem i sposobem na powrót do domu po zakrapianej imprezie będzie kradzież elektrycznego wózka inwalidzkiego swojemu znajomemu. Wiedzieli, że emeryt zostawia go przy oknie, na podwórku kamienicy, w której mieszka. Złodzieje napili się, zjedli kolację z 81-latkiem, a kiedy nadszedł czas końca spotkania, ciężko było im wracać do domu. Nic nie mówiąc, zawinęli wózek stojący pod oknem.

Policjanci zatrzymali złodziejską parę. Zbadali ich stan trzeźwości i okazało się, że oboje mają po 2,6 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu, usłyszeli zarzuty kradzieży za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, 41-latek działał w warunkach recydywy, za co grozi mu wyższa kara, bo do 7,5 roku pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd – przekazała sierż. sztab. Katarzyna Biniaszczyk z zduńskowolskiej policji.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem kradzieży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają