Poszukiwani włamywacze

Zabierali dziecko na włamania! Policja z Łodzi szuka tej pary!

2022-08-29 14:34

Łódzcy policjanci poszukują kobiety i mężczyzny, którzy stoją za kradzieżami w dzielnicy Łódź Górna. Para została zarejestrowana przez kamery monitoringu, więc funkcjonariusze udostępniają ich wizerunki i proszą o pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Charakterystycznym elementem ich działalności jest to, że na włamania zabierali ze sobą małe dziecko.

Policjanci z VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawców kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Do zdarzeń doszło w dzielnicy Łódź Górna.

Do pierwszego zdarzenia doszło 17 maja 2022 roku na terenie klatki schodowej budynku przy ul. Dębowej w Łodzi, do którego weszła młoda para, kobieta miała w wózku małe dziecko. Mężczyzna dokonał kradzieży torby do wózka wraz z akcesoriami.

Tu w pożarze zginęła malutka Aniusia i jej babcia. Zatrzymano 75-latka

Do drugiego zdarzenia doszło 8 czerwca 2022 roku na terenie klatki schodowej budynku przy ul. Broniewskiego w Łodzi. Mężczyzna w towarzystwie kobiety z dzieckiem dokonał włamania do komórki lokatorskiej, z której ukradł konsole do gier wraz z akcesoriami.

Dzięki nagraniom z monitoringu policji udało się ustalić, że obu tych przestępstw dokonały te same osoby. Za każdym razem podczas kradzieży "towarzyszyło" im małe dziecko.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie bądź sekretariatem Wydziału Kryminalnego VIII KP KMP w Łodzi w godzinach 08:00-16:00 pod nr 47-841-46-72, 47-841-24-30 oraz przez całą dobę z dyżurnym VIII KP KMP w Łodzi tel 47 841-24-00. Telefon alarmowy 112.

Czytaj także: Drut przebił serce 5-letniego Przemka spod Opoczna. Lekarze: „To cud, że żyje”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany