ŁÓDŹ. Grasują po klatkach i kradną co popadnie. Policja szuka tych mężczyzn! [ZDJĘCIA]

2021-04-16 11:20

Policjanci z VIII Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują sprawców kradzieży, do której doszło w jednym z bloków w dzielnicy Łódź Górna. Ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Być może ktoś z Was skojarzy mężczyzn ze zdjęć.

Chodzi o kradzież, do której doszło w dniu 18 lutego 2021 r. Dwóch mężczyzn weszło wówczas do jednej z klatek w bloku przy ul. Felińskiego i ukradło rower, wentylator oraz elektronarzędzia. Policja szacuje, że mężczyźni mogą mieć około 40 lat. Tego dnia jeden z nich ubrany był w ciemno niebieską kurtkę z kapturem i czarne spodnie, na ramieniu miał torbę. Drugi z mężczyzn ubrany był w czarną kurtkę z jasno zielonym suwakiem, czarne spodnie, ciemno zieloną czapkę. Miał przy sobie plecak.

ZOBACZ TEŻ: ŁÓDŹ. Kojarzycie tego młodego mężczyznę? Szuka go policja! [ZDJĘCIA]

Próbował ukraść auto na myjni. Właścicielka urządziła mu zimny prysznic

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa proszone są o kontakt z funkcjonariuszami VIII KP KMP w Łodzi pod numerem telefonu 47-841-24-63 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 bądź z dyżurnym komisariatu policji całodobowo pod numerem 47-841-24-00 lub pod numerem 112.

CZYTAJ: Nocny pościg za 20-latkami ZAKOŃCZYŁ SIĘ NA SŁUPIE. PADŁY STRZAŁY. Co wydarzyło się na Widzewie?

Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?
Nasi Partnerzy polecają