Lodowisko w Manufakturze szykuje się do otwarcia. Oto NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY! [GODZINY OTWARCIA]

i

Autor: mat. prasowe

Lodowisko w Manufakturze szykuje się do otwarcia. Oto NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY! [GODZINY OTWARCIA]

2020-12-02 9:10

Rozpoczęła się budowa lodowiska na Rynku Manufaktury. Ulubiona zimowa atrakcja łodzian wróci w zmienionej formie. Jakie zasady będą panować? Co się zmieni? W jakich godzinach będzie czynne lodowisko w Manufakturze? Szczegóły w materiale.

Lodowisko w Manufakturze mierzyć będzie 600 m kw. Stanie pod przezroczystym dachem, który ozdobiony będzie świątecznymi lampkami. - Stosując się do obostrzeń związanych z pandemią, na lodowisku będą wprowadzone zasady zapewniające bezpieczeństwo wszystkim fanom łyżew - zaznacza łódzka Manufaktura.

ZOBACZ TEŻ: Tak będzie wyglądać Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 na Piotrkowskiej! Wystawców będzie więcej niż zwykle!

Na terenie lodowiska jednocześnie będzie mogło przebywać maksymalnie 40 osób, a zasłanianie ust i nosa będzie obowiązkowe. Amatorzy tego zimowego sportu będą musieli mieć ze sobą własne worki na zmianę obuwia. Szatnia zostanie zastąpiona siedziskami i ławkami do zmiany butów, rozstawionymi dookoła lodowiska. Kolejną ważną zmianą będzie dezynfekcja poręczy i siedzisk co godzinę, a także odkażanie każdej pary łyżew po zwrocie.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-22. W sobotę i niedzielę w godzinach 10-22/23. Konieczne są też przerwy techniczne: w tygodniu czyszczenie tafli będzie się odbywać między godziną 16 a 17 (ostatnie wejście na taflę o 15), a w weekendy dwukrotnie: między godziną 13 a 14 oraz 18 i 19. W weekendy ostatnie wejście możliwe jest na godzinę przed przerwą.

Godzina jazdy na wypożyczonych łyżwach kosztować będzie 17 zł, a z własnym sprzętem 10 zł.

ESKA XD EXTRA