Łódź. Atak na tle seksualnym w biały dzień. Poszukiwany sprawca!

2021-10-15 14:01
Łódź. Atak na tle seksualnym w biały dzień. Poszukiwany sprawca!
Autor: KEPI /policja

Łódzka policja poszukuje sprawcy przestępstwa na tle seksualnym, do którego doszło w wakacje w okolicy skrzyżowania ul. Rokicińskiej i Wałowej w Łodzi. Powstał portret pamięciowy mężczyzny. Kojarzycie go?

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Łodzi, do zdarzenia doszło 7 lipca 2021 r. w samo południe. Na skrzyżowaniu ul. Rokicińskiej i Wałowej nieznany sprawca podszedł do kobiety od tyłu kładąc jej swoją jedną rękę na twarzy, a drugą złapał za pośladki. Udało się sporządzić jego portret pamięciowy. To mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, lekko zgarbiony. Ma około 175 cm wzrostu, średniej długości rudą brodę, cienkie rude wąsy. Tego dnia ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, krótkie szare spodnie, sportowe buty. Na głowie miał czarną czapkę z daszkiem.

ZOBACZ TEŻ: Łódzkie: poszukiwany listem gończym ukrył się... za lodówką!

Rodzice modlili się w kościele, kiedy ich syn zamordował córkę
Łódź. Atak na tle seksualnym w biały dzień. Poszukiwany sprawca!
Autor: Policja/ KMP Łódź

Osoby które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia proszone są o kontakt z WDŚ KMP w Łodzi pod nr telefonu 47 841 28 63, 47 841 12 00 pon-pt w godz. 8-16 lub całodobowo z dyżurnym jednostki tel. 47 841 22 50. Telefon alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE